Iga Świątek, pomimo swojego bardzo młodego wieku, już jakiś czas temu zapracowała sobie na miano najlepszej polskiej tenisistki ostatnich lat. 20-latka stale pokazuje, że w pełni zasłużyła na ten tytuł, i zdobywa kolejne osiągnięcia.

Niedawno Idze udało się dostać do ścisłej światowej czołówki żeńskiego tenisa. W rankingu WTA zajmuje obecnie czwarte miejsce, co jest naprawdę ogromnym sukcesem.

Iga Świątek zarabia krocie

Iga Świątek ma jednak za sobą kilka porażek, które miały miejsce jakiś czas temu. Kto wie, może właśnie między innymi z tego powodu tenisistka zdecydowała się na zakończenie współpracy z trenerem Piotrem Sierzputowskim.

Mężczyzna zdradził w rozmowie z Super Expressem szczegóły rozstania. Iga współpracowała z trenerem aż pięć lat, dlatego stwierdziła, że chyba obydwoje potrzebują nowego bodźca, który doda im energii do pracy.

Tenisistka stwierdziła, że to chyba wszystko co mogła zrobić razem z Piotrem Sierzputowskim i obydwoje będą mogli się teraz rozwijać z kimś innym.

Ile otrzymała polska tenisistka na WTA Doha PREMIE w Dubaju?

Iga Świątek przebywa obecnie na turnieju WTA Doha PREMIE 2022. Polska tenisistka dostała się do finału rozgrywek i zmierzy się z Estonką Anett Kontaveit.

Ile Iga Świątek już zarobiła w turnieju? Za pierwszą rundę otrzymała 10 820 dolarów, za drugą 15 080 dolarów, za przejście na 1/8 finału 26 515 dolarów. Za ćwierćfinał polska tenisistka otrzymała aż 53 000 dolarów, a za półfinał 115 289 dolarów.

Iga Świątek przeszła do finału, dzięki czemu ma już gwarantowane 224 000 dolarów. Jeśli uda jej się jednak wygrać wówczas otrzyma 380 000 dolarów. Życzymy powodzenia!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze