Ostatnim najmocniej wielbionym świętym jasnowidzem w Rosji był Slava Krasheninnikov, 11-letni chłopiec z niewielkiego miasteczka Czebarkul w obwodzie czelabińskim, który zmarł w 1993 roku.

Proroctwa chłopca z Rosji sprawdzają się na naszych oczach

źródło: YouTube/Return of the Tsar

W wieku 4 lat Slavik doznał wstrząsu mózgu i od tamtego czasu zaczęły się jego proroctwa. Był to okres sowiecki (1986) i z początku przepowiednie chłopca były, łagodnie mówiąc, sceptycznie przyjmowane.

Pierwszą osobą, która zauważyła u chłopca wyjątkowe zdolności, była jego nauczycielka Irina Abramovna. Drugą osobą, która dostrzegła w chłopcu świętego, był Starszy Naum z Ławry Trójcy Sergiusz, dokąd Slavik został sprowadzony przez rodziców w 1990 roku.

Matka Slavika, Walentyna Afanasiewna, rozpamiętuje: „Wtedy, w wieku 8 lat, mój syn powiedział mi, że widzi wszystko narządy wewnętrzne ludzie i wie, co ludzie myślą, że widzi wszystkie choroby na samym początku i okazuje się, że w szkole pomógł już niektórym dzieciom. Powiedział, że zna myśli naszego prezydenta, amerykańskiego prezydenta i w ogóle zna myśli wszystkich ludzi: gdzie, czym są pociski nuklearne i ile, że nie ma dla niego absolutnie żadnych tajemnic na ziemi. "

Jego przepowiednie mocno pasują do tego, co przyniosła współczesność

Jeszcze przed nadejściem Antychrysta władze policyjne rozpoczną wydawanie światowych paszportów i znakowanie ludzi promieniami izotopowymi. Ogłosił, że na każdej drodze pojawią się policjanci, żeby zidentyfikować wszystkich, którzy nie przyjęli pieczęci.

Z tego powodu chrześcijanie w tym okresie zamieszkiwać będą tajne osiedla, a Bóg ich ukryje. Gdy nastanie system policyjny, wiele osób „nie będzie chciało przyjąć znaku bestii i uciekną do lasów”.

Mnóstwo chrześcijan schowa się w lasach. Tam, gdzie zgromadzi się więcej ludzi (na przykład dwie lub trzy rodziny), połączą się i osiedlą się w sekretnych osiedlach.

W Orthodoxwiki czytamy - „Zabijanie ptaków jest zabronione – ptaki biorą udział w kreowaniu czasu”. Kiedy jego matka zapytała go: „Dlaczego rozmawiasz z ludźmi głównie o piekle?” Wiaczesław odpowiedział „aby pomóc im uniknąć pójścia tam; i ponieważ nie są jeszcze gotowi, aby usłyszeć o Niebie”.

Ostrzegał ludzi przed nadchodzącymi biochipami i mikrochipami, które wprowadzi nowy władca świata; będą atrakcyjnymi dla ludności światowymi paszportami, które będą wyglądać jak małe szare plastikowe karteczki; aby otrzymać tę kartę, ludzie będą musieli podłożyć prawą rękę i czoło maszynom, które oznaczą ich numerem (666).

Była to przestroga, aby pod żadnym pozorem nikt nie przyjmował tej liczby ani znaku, albowiem ten czyn nigdy nie zostanie wybaczony przez Boga. Przestrzegł również przed napływającą wojną światową, w jakiej Chińczycy najadą Syberię. Ale z powodu wykorzystania broni genetycznej Chińczycy zostaną poddani masowemu powszechnemu zakłóceniu psychicznemu i definitywnie się wycofają.

Czy chłopiec przewidział to, czego tak wielu mocno się obawia?

O tym się mówi: Niepokojące wieści w sprawie świadczeń emerytalnych. Czy wypłaty będą zawieszone

Zerknij: Osoby, które odchodzą widzą przed oczami całe swoje życie. Czy naukowcom udało się potwierdzić ten fenomen