Aktorka przeżywa właśnie i niezwykle trudne chwile ze względu na strach o zdrowie i życie jej dzieciątka, które lada chwila może przyjść na świat.

Joanna Opozda drży o dzieciątko? Jej prośba wyciska łzy z oczu

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joasia, stając na ślubnym kobiercu wciąż czuła na karku oddech fotoreporterów, których miało nie być ani pod kościołem, ani w pobliżu sali weselnej. Niestety, w dniu ich ślubu pierwszymi osobami obecnymi pod kościołem byli właśnie fotoreporterzy, który poinformowała osoba z bliskiego otoczenia młodej pary.

Późniejsze wydarzenia w życiu Joanny Opozdy i jej męża Antoniego Królikowskiego jeszcze bardziej pokazały, jak trudne początki swojego życia ma ich dzieciątko, które niedługo może się urodzić.

Dramatyczna sytuacja związana z ojcem Joanny Opozdy doprowadziła aktorkę do skrajnych emocji i bardzo złego samopoczucia fizycznego i psychicznego. To również nie służy zdrowiu dziecka, o którego bezpieczeństwo aktorka drży coraz bardziej.

O jej ogromnym strachu o dziecko świadczy ostatnia publikacja na InstaStories, w której artystka prosi o modlitwę.

źródło: Instagram/asiaopozda

Każdy rodzic, który stracił dziecko, albo przeżywa właśnie traumę strachu o jego zdrowie i życie, może się domyślać intencji modlitwy, o którą prosi Joasia, chociaż wcale jej nie podała. Nam pozostaje z całego serca życzyć rodzinie ogromnych pokładów siły, zdrowia i odwagi w przyjęciu tego, co zaplanował im Bóg i aby wszystko poszło po ich myśli.

O tym się mówi: Radykalna decyzja premiera Mateusza Morawieckiego. Wprowadza nowy stopień alarmowy w związku z niepokojami na Ukrainie. O co chodzi

Zerknij: Były minister finansów nie ma wątpliwości. Waloryzacja świadczeń emerytów i rencistów będzie jeszcze wyższa