18 lutego 2022 roku zmarł Witold Paszt. Mężczyzna odszedł w swoim rodzinnym domu w Zamościu. Do samego końca mógł liczyć na towarzystwo swojej ukochanej rodziny.

Witold Paszt był dziadkiem na medal

Niepokojące doniesienia o jego stanie zdrowia pojawiły się już jakiś czas temu. Witold Paszt nie pojawił się w finale ostatniej edycji "The Voice Senior". Przyczyną jego nieobecności były problemy zdrowotne, o czym poinformowało zarówno TVP, jak i sam zainteresowany.

Fani Witolda Paszta nie spodziewali się jednak aż tak smutnej wiadomości. Bliscy i fani Witolda Paszta do końca wierzyli, że mężczyzna wróci do zdrowia. Paszt aż trzy razy był zarażony koronawirusem.

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Witold Paszt mierzy się z ciężką chorobą. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną jego śmierci.

To wzruszające, jak zajmował się maleńką Nadią

Witold Paszt odszedł z tego świata w rodzinnym domu w otoczeniu córek i wnucząt. Artysta miał wspaniały kontakt z wnukami.

Dwanaście lat temu na świecie pojawił się pierwszy wnuk Witolda Paszta – Maciej. Następnie na świat przyszło dziecko drugiej córki artysty – dziewczynka Nadia.

Okazuje się, że Witold Paszt miał wspaniały wieczorny rytuał ze swoją wnuczką. Przed spaniem grał jej na harmonijce „Moon River”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu