Marianna Schreiber jest żoną znanego polityka PiS-u Łukasza Schreiber. W ostatnim czasie kobieta zdradziła, jak wyglądają realia w cieniu znanego męża.

Żona ministra Łukasza Schreibera zdradziła, jak wygląda życie w cieniu znanego męża

Marianna Schreiber cieszy się dużą popularnością. Wszystko dzięki udziałowi w programie rozrywkowym Top Model. Co prawda, kobieta nie zaszła daleko w show, ale zyskała grupę wiernych obserwatorów.

Instagramowy profil Marianny Schreiber śledzi blisko 30 tysięcy osób. W ostatnim czasie żona polityka PiS-u poruszyła ciężki temat.

Okazuje się, że życie u boku znanego polityka nie jest kolorowe. Marianna Schreiber zauważyła, że w wielu przypadkach kobiety są skłonne do poświęceń i dbają o kariery mężów znacznie bardziej niż o własne szczęście.

Marianna Schreiber planuje zrobić karierę w polityce?

Marianna Schreiber odważnie wkroczyła do świata polityki i show biznesu. Niebawem niedoszła modelka poprowadzi swój własny program "Mam tego dość" w Super Expressie.

Ponadto Marianna Schreiber zdradziła, że chciałaby wejść w szeregi Nowoczesnej. Jak sama zdradziła, utożsamia się z wartościami tej partii politycznej.

Chciałabym wejść w politykę, realizować tematy i postulaty, o których mówię m.in. w programie w Super Expressie

- dodała Marianna Schreiber.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu