Jak informuje portal "Wirtualna Polska", w ostatnim czasie doszło do oficjalnego spotkania, które miało miejsce na Zamku Windsor. W jego trakcie stało się coś, co mocno zaniepokoiło media i fanów królowej Elżbiety II. O czym dokładnie mowa?

Spotkanie w Windsorze

W środę 16 lutego królowa Elżbieta II przyjmowała na zamku w Windsorze kontradmirała Jamesa Macleoda oraz generała dywizji, Eldona Millera. Spotkanie miało związek z faktem, że Macleoda składał rezygnację z nominacja na sekretarza obrony, którą przyjął Miller. Wszystko zostało nagrane.

Goście zapytali monarchinii o jej samopoczucie, na co podpierająca się laską królowa odpowiedziała: "Jak widzicie, nie mogę się ruszyć". Po tych słowach Elżbieta II przesunęła się lekko do przodu i przywitała swoich gości. Jak zdradziła osoba z otoczenia brytyjskiej królowej w rozmowie z Reutersem przyznał, że monarchinii czuła się tamtego dnia nieco zesztywniała.

Od razu uspokoił również, że nie był to wynik żadnego schorzenia, dolegliwości, czy choroby. To jednak nie uspokoiło obaw poddanych królowej, której stan zdrowia budzi niepokój od października ubiegłego roku. Przypomnijmy, wówczas królowa miała trafić na nocną obserwację do szpitala, choć niepodano do publicznej wiadomości powodów jej hospitalizacji.

Królowa Elżbieta II i książę Harry. Źródło: Youtube BBC News
Królowa Elżbieta II i książę Harry. Źródło: Youtube BBC News
Królowa Elżbieta II i książę Harry. Źródło: Youtube BBC News

Ostatnio też pojawiły się obawy o to, że królowa Elżbieta II mogła zakazić się koronawirusem. Wszystko po jej spotkaniu z księciem Karolem, u którego później rutynowy test na Covid-19 dał wynik pozytywny. Brytyjczycy nie kryli obaw, tym bardziej, że nie podano do publicznej wiadomości ani informacji o tym, czy u królowej wykonano test, ani tego jaki był jego ewentualny wynik. Wskazano, że Elżbieta II ma prawo do prywat ności w tym zakresie.

Myślicie, że faktycznie są powody do obaw?

O tym się mówi: Agata Duda zachwyciła internautów. Do zdjęcia pozowała z wyjątkowym przyjacielem. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niemal dwa miliony Polaków może stracić możliwość oglądania telewizji. Kto znajduje się w tej grupie

O tym się mówi: Nie milkną plotki o romansie Mikołaja Roznerskiego i Anny Głogowskiej. Czy tancerka właśnie potwierdziła, że są razem