Dlatego też w mediach społecznościowych opublikowane zostało zdjęcie, na którym widać pierwszą damę przytulającą ślicznego, białego kota! Puchaty futrzaczek zdobył serca i sympatię obserwujących profil internautów.

Agata Duda z kotkiem w objęciach

Wielcy Małym to kampania, angażująca słynne postaci czynnie działające i widziane regularnie w polskim show-biznesie, aby propagowały adopcje biednych zwierząt ze schronisk pozbawionych domów.

Wśród biorących udział w akcji postaci jak Antoni Królikowski czy Agata Buzek udział w akcji postanowiła również wziąć pierwsza dama Agata Korhauser-Duda.

Z racji tego, że dzisiaj, czyli 17 lutego obchodzony jest dzień kota, w mediach społecznościowych opublikowane zostało urocze zdjęcie Agaty Dudy z nadzwyczajnie puchatym kotem, o śnieżnobiałej sierści, rasy ragdoll. - Dzisiaj, w Światowym Dniu Kota, szczególnie pamiętamy o wszystkich zwierzętach potrzebujących pomocy – możemy przeczytać na Instagramie.

Pod postem natychmiast pojawiły się dziesiątki sympatycznych komentarzy okraszonych serduszkami i grafikami przedstawiającymi kocie pyszczki.

Jak widać, internauci zapomnieli o krytykowaniu pierwszej damy zachwyceni jej zaangażowaniem w pomoc mniejszym braciom. Polubienie posta przywędrowało nawet od premiera Mateusza Morawieckiego. Wizerunek pierwszej damy z kotem w objęciach z pewnością przysporzył jej sympatii.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Piotr Semka podzielił się swoimi doświadczeniami ze śpiączki. Obok jego słów nie da się przejść obojętnie

Zerknij tutaj: Jarosław Kaczyński niespodziewanie przerwał milczenie. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń. Czego dotyczyły

Nie przegap tego: Problemy kadrowe w karetkach pogotowia. Czy uda się je załatać "cyfrowymi medykami"