Jak przypomina portal "Jastrząb Post", w ostatnim czasie media obiegła wiadomość, jakoby Mikołaj Roznerski spotykał się Anną Głogowską. Ostatni wpis tancerki w mediach społecznościowych tylko podsycił te spekulacje. Poznajcie szczegóły.

Rozstania i spotkania

Mikołaj Roznerski przez ostatnie cztery lata związany był z Adrianą Kalską. Niestety uwielbiana przez fanów para, rozstała się pod koniec ubiegłego roku. Fani nie tracą nadziei na to, że aktorzy jeszcze do siebie wrócą, choć ostatnie doniesienia mają wskazywać na to, że Roznerski przebolał już rozstanie i jest gotowy na nową relację.

"Dobry Tydzień" informował niedawno, że Roznerski udał sie w romantyczną podróż do Paryża, gdzie miała mu towarzyszyć Anna Głogowska. Tancerkę i aktora mieli na paryskich ulicach przyłapać fani, którzy o wszystkim poinformowali media. Ponoć Roznerski i Głogowska mieli nie szczędzić sobie czułości.

Zapytany o te doniesienia Mikołaj Roznerski, ani nie potwierdził rewelacji, ani im nie zaprzeczył wskazując, że jego serce jest zajęte przez jego syna. To nie uciszyło jednak plotek, tym bardziej, że podsycił jej ostatni wpis Anny Głogowskiej w mediach społecznościowych.

Anna Głogowska potwierdza relację z Roznerskim?

Faktem jest, że Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski się znają. Ich znajomość zrodziła się w teatrze, w którym tancerka układała choreografię do spektakli, w których występowali zarówno Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Zarówno aktor, jak i tancerka nie udzielają jednoznacznych odpowiedzi na temat tego, co ich łączy.

W czwartek na profilu Anny Głogowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie tancerki z ogromnym bukietem przępięknych czerwonych róż. W komentarzu miała pojawić się hasztag "#odkolegizpracy", który jednak szybko miał zostać przez nią usunięty.

Plotki pogrzewa również fakt, że w tym samym dniu Anna Głogowska w swoim Instastory pokazała próby do "Pięknej Lucyndy" - przedstawienia, w którym gra Mikołaj Roznerski.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Agata Duda zachwyciła internautów. Do zdjęcia pozowała z wyjątkowym przyjacielem. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Życie kotów Jarosława Kaczyńskigo nie było usłane różnami. Poznajcie poruszające fakty

O tym się mówi: Niemal dwa miliony Polaków może stracić możliwoś oglądania telewizji. Kto znajdzie się w tej grupie