Jak przypomina portal "Jastrząb Post", niedawno media obiegła informacja o tym, że zakażeniu koronawirusem po raz drugi uległ książę Karol. Teraz zakżenie potwierdzono u żony następcy tronu - księżnej Camili. Wszyscy drżą z obawy o królową Elżbietę II.

Epidemia koronawirusa wciąż daje się nam we znaki

Pandemia koronawirusa od dwóch lat zbiera żniwo wśród mieszkańców całego świata. Choć każdy ma nadzieję, że uda nam się wygrać tę nierówną walkę z wirusem, to nadal notowane są kolejne przypadki. Zakażenia nie ominęły również brytyjskiej rodziny królewskiej. Niedawno media obiegła informacja o pozytywnym wyniku testu przeprowadzonego u księcia Karola.

Książę Karol / YouTube: The Royal Family Channel
Książę Karol / YouTube: The Royal Family Channel
Książę Karol / YouTube: The Royal Family Channel

Następca tronu poddał się izolcji. 74-letni następca tronu dochodzi do siebie i jak sam przyznaje, ubolewa, że nie jest przez to w stanie wypełniać swoich obowiązków. Zakażenie ma u niego przebiegać w sposób łagodny. Brytyjczycy drżą z niepokoju o królową Elżbietę II, która spotkała się ze swoim synem w ubiegły wtorek.

Pałac przekazuje, że królowa nie wykazuje objawów zakażenia. Nie podano jednak do informacji publicznej tego, czy Elżbieta II poddała się testowi na koronawirusa i jeśli tak, to jaki był jego wynik. Wskazano, że monarchinii ma prawo do "prywatności medycznej". Niestety takie oświadczenie nie uspokoiło Brytyjczyków.

Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE
Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE
ID 84288 SelectЗагрузитьNie wybrano pliku Description (by default - description of the photo from the admin panel): Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE

Obawiają się oni, że królowa uległa zakżeniu i nie przechodzi go łagodnie. Dla wielu dowodem na tą tezę jest właśnie zasłanianie się tajmnicą lekarską.

Teraz wiadomo również, że do zakażenia koronawirusem doszło u żony księcia Karola, księżnej Camilli. I ona przebywa obecnie w izolacji.

Podzielacie te obawy?

To też może cię zainteresować: Wyszły na jaw wysokość nagród, jakie premier Mateusz Morawiecki przyznał swoim pracownikom. Informacja wywołała oburzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Trzaskowski ma ogromne powody do zadowolenia. Nieco mniej cieszyć się mogą prezydent Andrzej Duda oraz premier Morawiecki. O co chodzi

O tym się mówi: Lech Wałęsa nie zamierza bezczynnie czekać. Były prezydent przekonuje, że ma plan w sprawie Ukrainy