Para po raz pierwszy zaczęła spotykać się latem 2002 roku po konfrontacji na planie filmu Gigli, co po krótkim czasie zaowocowało zaręczynami. Niemniej w 2004 roku cofnęli zaręczyny i rozstali się, jednak nie zakończyli relacji, pozostając w przyjaźni. W szczerym wywiadzie z 2010 roku Jennifer opowiedziała bez oporów o prawdziwym powodzie ich rozstania w trakcie rozmowy w The Graham Norton Show.

Dlaczego J-Lo i Ben Affleck postanowili się rozstać?

Matka dwójki dzieci wytłumaczyła, że ​​choć nie był to jedyny powód, uwaga prasy przysporzyła im mnóstwa stresu i przyczynia się do rozłamu w ich związku. Stwierdziła: „To było dużo. Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej o tym tak naprawdę nie rozmawiałam. To znaczy, kocham Bena, jest świetnym facetem, ale dla nas obojga to było za dużo. Byliśmy na okładce magazynu co tydzień i to było po prostu – to była dziwna rzecz. Media łapią pewne rzeczy i po prostu szaleją z tym, że akurat to była jedna z tych rzeczy".

Jak dodała, ich związek ucierpiał z tego powodu. To był jeden z powodów. J-Lo przyznała, że, nigdy nie obwiniałby o nic mediów, ale zdecydowanie odegrało to rolę w dynamice ich związku. Po rozstaniu Jennifer i Ben pobrali się i mieli dzieci. Ben związał się z Jennifer Garner, a para jest rodzicami Violet, Seraphiny i Samuela.

Tymczasem J-Lo była żoną Marka Anthony'ego w latach 2004-2014. W tym czasie powitali bliźniaków Emme i Maxa.

O tym się mówi: Radosna nowina płynie od Anny Lewandowskiej. Czy jej rodzina się powiększy

Zerknij tutaj: Kobieta czekała na pomoc w karetce, niestety jej życia nie udało się uratować. Prokuratura podjęła decyzję w sprawie