Jak to bywa w przypadku wszystkich użytkowników internetu, niezależnie od tego, czy jest to przysłowiowy zwykły Kowalski, czy jakikolwiek celebryta, każdy ma mocne skłonności do dzielenia się ze światem swoimi prywatnymi sprawami.

Cudne wieści z rodziny Lewandowskich. Czy naprawdę przybędzie jej członków?

Dzięki mediom społecznościowym fani gwiazd i celebrytów mogą być bliżej swoich idoli, co znacznie ułatwia lepsze poznanie i zdobywanie informacji na ich temat.

Jak wielu celebrytów i znanych osobistości, Anna Lewandowska prężnie działa w mediach społecznościowych, opowiadając swoim fanom o swoich sprawach zawodowych, a także prywatnych.

Wielu cieszących się popularnością ludzi organizuje co pewien czas q&a, czyli swoistą sesji pytań i odpowiedzi. Podczas jednego z takich spotkań, Anna Lewandowska odpowiadała na pytania swoich wielbicieli, a w pewnym momencie fani dowiedzieli się, że rodzina Anny Lewandowskiej ma się powiększyć już niebawem.

Jak się okazuje, chodzi tutaj nie o rodzeństwo dla dwóch córeczek Anny i Roberta, a o pieska, którego małżonkowie postanowili adoptować. Jak przyznała Anna podczas sesji q&a, od dawna marzy im się piesek, jednak poszukują takiego stworzonka, na które Anna nie będzie miała uczulenia.

Jak podają tabloidy, nie jest jeszcze wiadome kiedy nowy członek rodziny zawita w domu Lewandowskich, jednak wybór na jednego z czworonogów ma wpaść już niedługo, co zaowocuje wspaniałą przyjaźnią między pieskiem, a córkami celebrytów.

O tym się mówi: Krystyna Pawłowicz pokazała zaskakujące zdjęcia. Internauci nie szczędzą krytyki

Zerknij tutaj: Media donoszą, że Ola Kwaśniewska jest w ciąży. Doniesienie komentuje córka byłego prezydenta. O co poszło