Nie da się ukryć, że postać Krystyny Pawłowicz mocno drażni wielu mieszkańców Polski. Z racji tego, jaką pełni funkcję pani polityk, fakt jej ćwiczeń na siłowni dał złośliwcom pożywkę do niewybrednych komentarzy i przykrej krytyki.

Krystyna Pawłowicz pochwaliła się zdjęciami z siłowni

Jak pamiętamy, jakiś czas temu media obiegło zdjęcie Krystyny Pawłowicz pałaszującej posiłek na sali sejmowej podczas obrad.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez pan covidek (@pancovidek)

Szereg różnych nagrań i fotografii przedstawiających Krystynę Pawłowicz spożywają coś z pudełka, albo słodycze, stały się idealnym materiałem do tworzenia szeregu złośliwych i niewybrednych memów obśmiewających panią polityk, jej zachowanie i wygląd.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Onet Rano (@onetrano)

Wytykana jest także figura pani Sędzi Trybunału Konstytucyjnego, który swego czasu mocno podpadł zwolennikom abortowania dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez pan covidek (@pancovidek)

Teraz w internecie pojawiły się zdjęcia, na których Krystyna Pawłowicz ćwiczy na siłowni w pocie czoła, ubrana w legginsy. Jak jednak wiadomo, legginsy nie mogą być inne, jak właśnie dopasowane i elastyczne. Idealnie nadają się one do ćwiczeń fizycznych, gdyż nie krępują ruchów i są po prostu wygodne.

Na Twitterze pani polityk pojawiła się seria zdjęć zrobionych na siłowni podczas ćwiczeń pani sędzi. Podpisała je - Rzeźba zdrowotna...

Ta fotorelacja nie umknęła uwadze "Super Expressu", który opisał z gracją publikację. Pan Skiba także lubi parodiować Krystynę Pawłowicz, przebierając się za nią i wytykając jej cechy.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Smutne wieści dla widzów programu "Familiada". Co jest nie tak z produkcją

Nie przegap tego: Media donoszą, że Ola Kwaśniewska jest w ciąży. Doniesienie komentuje córka byłego prezydenta. O co poszło