Książę Harry i Meghan Markle wybrali mniej tradycyjną szkołę dla swojego syna w porównaniu do wielu celebrytów mieszkających w ich okolicy w Kalifornii i innych dzieci, Archie jest „tylko jednym z nich”.

Gdzie Archie spędzi kolejne miesiące?

Dwuletni syn Harry'ego i Meghan, Archie, zaczął uczęszczać do żłobka i krążą pogłoski, że już teraz pobiera nauki, jak być Kalifornijczykiem New Age. Szkoła uczy tego typu rzeczy jak „umiejętność emocjonalna”, uważność, a także jak być dżentelmeńskim i dbać o środowisko.

Wielu celebrytów mieszkających w sąsiedztwie posyła swoje brzdące do Wszystkich Świętych przy Szkole Episkopatu Morza. Ale Sussexes wybrali bardziej nowoczesną placówkę, położoną trochę dalej.

Meghan Markle była widziana, gdy odwoziła Archiego do żłobka, a potem niosła jego zielony plecak i pudełko na drugie śniadanie z kosmicznym motywem. Rodzic jednego z kolegów Archiego powiedział: „Harry często wysadza Archiego i go podnosi, wydaje się być dobrym ojcem".

Wszyscy rodzice z wyluzowaniem powitali Harry'ego i Meghan, bez wzbudzania zbędnego poruszenia. Archie jest dla reszty dzieciaków jednym z nich. „Nie wiedzą, że jego rodzice są członkami rodziny królewskiej i prawdopodobnie by ich to nie obchodziło – chyba że Meghan była księżniczką Disneya”.

Strona bardzo różni się od Mynors' Nursery School, do której uczęszczał Harry i brat książę William. Książęta uczyli się czytania, pisania i liczenia podczas zabawy w szkole, która znajduje się zaledwie pięć minut od Pałacu Kensington w Londynie. Ale wybór przedszkola Archiego odzwierciedla nacisk Harry'ego na zdrowie psychiczne i środowisko, a także koncentrację Meghan na współczuciu i opiece.

O tym się mówi: Beata Kozidrak znowu w "muzycznym siodle". Ogłosiła wyjątkową trasę koncertową, a Ewa Krawczyk pełnić będzie ważną rolę

Zerknij: Barbara Krafftówna zostawiła testament. Do kogo trafi zgromadzony przez artystkę majątek