Od czasu, gdy ponura informacja na temat jego losu obiegła media, nie dają one spokoju zmarłemu, wciąż poruszając nowe tematy związane z jego odejściem.

Media wciąż poruszają temat nagłej śmierci tancerza

Nie ulega wątpliwości, że bliscy zmarłego i jego przyjaciele, a także współpracownicy i znajomi wciąż nie dowierzają czemu, że zdrowy i wysportowany mężczyzna mógł umrzeć tak nagle. Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia bieżącego roku w wieku zaledwie 34 lat.

Według medialnych doniesień i ustaleń przyczyną nagłej śmierci tancerza było szerzące się na świecie zapalenie mięśnia sercowego. Ta informacja jednak nie została oficjalnie potwierdzona przez śledczych prowadzących dochodzenie w tej sprawie.

Jak podaje "Super Express", pogrzeb artysty miał miejsce 5 stycznia we franciszkańskim kościele pod wezwaniem Świętego Antoniego z Padwy w Warszawie.

Po omówieniu emocji targających najbliższymi przez informację o jego śmierci, a także wszystkiego, co związane z jego pogrzebem, przyszedł czas na omówienie wyglądu jego grobu.

"Super Express" podaje, że miejsce ostatniego spoczynku Żory to bardzo smutny widok przedstawiający spory kopiec ozdobiony kwiatami i zniczami. Paparazzi wykonali serię zdjęć.

O tym się mówi: Jane Seymour niedługo skończy 71. lat. Ja teraz wygląda i jaka jest tajemnica młodości serialowej dr. Queen

Zerknij też tutaj: Krzysztof Jackowski przewiduje pogorszenie sytuacji. Opowiedział też o swojej mamie. Co jeszcze zobaczył w najnowszej wizji

Nie przegap: Odeszła 37-letnia kobieta w ciąży. Mąż cieżarnej zdradził, co działo się w szpitalu. Jego relacja jest poruszająca