Jak podaje portal "Jastrząb Post", książę Harry miał podjąć bardzo stanowcze działania wymierzone w jego babcię, królową Elżbietę II. Czy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej spotkają się w sądzie?

Megxit i jego konsekwencje

Przed dwoma laty książę Harry i jego żona zdecydowali się opuścić dwór królewski i przenieść się z Wielkiej Brytanii najpierw do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych. Dla fanów rodziny królewskiej na całym świecie było to ogromnym zaskoczeniem i wszyscy starali się zrozumieć, co kierowało Sussexami.

Po roku od "Megxitu", Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się udzielić wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym opowiedzieli o tym, co stało za ich decyzją. Amerykańska aktorka wyznała, że na brytyjskim dworze miała doznawać przejawów rasizmu. Sytuacja na dworze miała ją doprowadzić do depresji, a nawet do myśli sambójczych.

Także Harry dorzucił swoje trzy grosze wskazując, że jego relacje z bratem i ojcem mocno ucierpiały na jego decyzji. Książę Karol miał nie odbierać od młodszego syna telefonu przez długie miesiące.

Królowa Elżbieta II i książę Harry/YouTube @Rolnik Szuka Żony8
Królowa Elżbieta II i książę Harry/YouTube @Rolnik Szuka Żony8
Królowa Elżbieta II i książę Harry/YouTube @Rolnik Szuka Żony8

Książę Harry spotka się z królową Elżbietą II w sądzie?

Po tym, jak książę Harry wyjechał z Wielkiej Brytanii, odwiedził dwór zaledwie dwa razy. Pierwszy z powodów, dla którego pojawił się w rodzinnym kraju, była śmierć jego dziadka - księcia Filipa. Za drugim razem, wspólnie z księciem Williamem odsłonił pomnik swojej mamy - księżnej Diany. Za każdym raze był sam.

Z medialnych doniesień wynika, że książę Harry chciałby pojawić się na dworze wspólnie z całą rodziną. Jego zdaniem w czasie wizyty on, jego żona i dzieci powinni mieć ochronę. Miał nawet wystąpić z oficjalną prośbą o nią w specjalnym piśmie do królowej Elżbiety II. Monarchinii miała jednak mu odmówić.

Królowa Elżbieta II i książę Harry/YouTube @Rolnik Szuka żony 8
Królowa Elżbieta II i książę Harry/YouTube @Rolnik Szuka żony 8
Królowa Elżbieta II i książę Harry/YouTube @Rolnik Szuka żony 8

Księciu Harry'emu bardzo zależy na tym, aby ta ochrona mu przysługiwała. Jak donosi "Daily Mail", miał on nawet wysłać do pałacu pismo przedprocesowe. Byłby to pierwszy przypadek w historii, gdzie członek rodziny królewskij wytoczyłby proces królowej.

Myślicie, że tak się faktycznie stanie?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące wieści o związku Grażyny Torbickiej. Nie było tego w noworocznych planach. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Prokop i Dorota Wellman zaskoczyli fanów. W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy. Zdjęcie obiegło sieć

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński wspomniał ważną dla siebie osobę. "Pozostawiła po sobie najlepszą pamięć i niemożliwą do zapełnienia pustkę"