Grażyna Torbicka oraz jej małżonek Adam są uważani za jedno z najlepiej zsynchronizowanych i dobranych par małżeńskich w naszym ojczystym show-biznesie. W ostatnim czasie w kolorowych pismach opublikowano obwieszczenia o gigantycznych ewolucjach w ich życiu.

Według medialnych doniesień ta dwójka snuła niebagatelne cele noworoczne. Jednakowoż wszystko wskazuje na to, iż ich urzeczywistnienie nie powiedzie się. Media przed chwilą obiegły zaskakujące wiadomości o związku małżeńskim Torbickich.

Co poszło nie tak we wspólnych planach małżonków?

Grażyna Torbicka i jej ślubny obchodzili w ostatnim czasie 41. rocznicę ślubu. Dziennikarka usiłuje zatrzymywać w sekrecie detale ze swojego życia osobistego. Niekiedy zdarza się jej mimo to nieco zdradzić na temat jej związku. Żartowała, że jej relacja przetrzyma wszystko. Jest tego pewna od chwili, kiedy jej małżonek zapodział ślubną obrączkę.

Całkiem niedawno prasa donosiła, że prezenterka nakłoniła męża, aby zaczął prowadzić prywatny gabinet medyczny. Dzięki temu para mogłaby mieć dla siebie mnóstwo czasu. - Otworzy własny gabinet. I to jest zadanie także dla niej. On zajmie się załatwianiem wszelkich formalności zawodowych, a ona poszuka lokalizacji na gabinet. Para ponoć chciała otworzyć go w domu, jednak ostatecznie uznali, że byłoby to zbyt pracochłonne i czasochłonne. Chcą jednak, aby znajdował się w bliskich okolicach. Adam uważa, że jeżeli ktoś zechce do niego trafić, znajdzie go bez względu na to, gdzie będzie przyjmował - podała w prasie.

Jednak wszystko wskazuje na to, iż gigantyczne zamiary na życiową przemianę nie będą mogły być wcielone w życie. Grażyna Torbicka wciągnęła się w pracę, a jej małżonek nieustannie podejmuje pacjentów w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku, a także w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płucnych na Woli w Warszawie.

O tym się mówi: Joanna Opozda wciąż nie ma spokoju. Ojciec wytacza coraz cięższe działa. "Taka jest prawda"

Zerknij: Celine Dion odwołała zakończenie swojej trasy. Stan jej zdrowia mocno niepokoi