Nie ulega wątpliwości, że Michał Adamczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Telewizji polskiej. Prezenter poprowadził w sobotę 8 stycznia 2022 roku wieczorne wydanie wiadomości o 19:30. To główne wydanie codziennego serwisu informacyjnego i na długo pozostanie w pamięci widzów, a także internautów przeszukujący sieć, aby znaleźć różne smaczki z wpadkami telewizyjnymi.

Michał Adamczyk zachował pokerową twarz

źródło: TVP VOD

Jak podaje Goniec, prezenter telewizyjny Michał Adamczyk prowadzący sobotnie główne wydanie "Wiadomości" wieczorową porą zapowiedział materiał dotyczący planów Joe Bidena wobec Rosji. Błąd, jaki popełnił Michał Adamczyk, z pewnością nie umknął uwadze uważnie słuchających go widzów.

Autor zapowiadanego przez prezentera materiału Marcin Szewczak z pewnością mocno się nie zdziwił, słysząc słowa kolegi po fachu. Michał Adamczyk zapowiedział bowiem, że w ramach ustępstw USA wobec Rosji, Rosja będzie prowadzić rozmowy sama ze sobą- Wiadomości zaczynamy od sensacyjnych doniesień NBC News. Według tej amerykańskiej telewizji administracja Joe Bidena jest gotowa osłabić wschodnią flankę NATO w zamian za rosyjską deeskalację na wschodzie. A wszystko przed serią zbliżających się rozmów Moskwy z Kremlem-oznajmił- Michał Adamczyk zachowując pokerową twarz.

Do końca wydania "Wiadomości" dziennikarz nie pokazał po sobie zmieszania.

O tym się mówi: Wytypowano najbardziej zajętego członka królewskiej rodziny. Skąd księżniczka Anna czerpie siłę

Zerknij: Katarzyna Cichopek ma za sobą ciężką rozmowę. Prowadząca „Pytania na śniadanie” zaliczyła ogromną wpadkę