Chociaż rok 2021 dopiero się skończył, określono najciężej pracującego członka brytyjskiej rodziny królewskiej minionego roku.

Księżniczka Anna znalazła się na szczycie listy najbardziej zapracowanych członków rodziny królewskiej 2021 roku, wykonując od stycznia 368 oficjalnych zobowiązań. To już drugi rok z rzędu Księżniczka Anna zdobyła tytuł.

Przebiła wszystkich nawet w pandemii

Osiągnięcie jest również oszałamiające, biorąc pod uwagę, że część roku spędzili w zamknięciu w Wielkiej Brytanii, chociaż życie wróciło do normy w porównaniu z 2021 r. W ślad za księżniczką podążał książę Karol, który przeprowadził 360 oficjalnych przedsięwzięć. Książę William był kolejny z 232, a następnie jego wujek książę Edward z wynikiem 208 spotkań i wydarzeń.

Jej Wysokość wykonała 186 oficjalnych zobowiązań, co było ogromnym wyczynem dla 95-latki, która była zmuszona odwołać wiele eventów z końca października, kiedy lekarze nakazali jej odpoczynek.

Księżna Cornwall zajęła kolejne miejsce, z ilością spełnionych zobowiązań 161. Uważa się, że jednym z powodów, dla których księżniczka Anna wyróżniła tak wiele wydarzeń w tym roku, jest jej zaangażowanie w ceremonie inwestytury, które odbyły się w zamku Windsor.

Księżniczka Anna zastąpiła królową na wielu ceremoniach, znacznie zwiększając jej obciążenie pracą. W weekend 71-letnia Anne ponownie wkroczyła w rolę matki, gdy odwiedzała Królewską Akademię Wojskową w Sandhurst.

O tym się mówi: Filmowej Teresce wróżono międzynarodową karierę aktorską. Co poszło nie tak w życiu Aleksandry Gietner

Zerknij: Jest uznana za pogromczynię polityków. Kim jest siostra Małgorzata Chmielewska