Jak przypomina portal "Super Express", przed miesiącem media obiegła informacja o śmierci Antoniego Gucwińskiego, który przez lata wspólnie z żoną prowadził program "Z kamerą wśród zwierząt". Zaledwie kilka dni później pojawiły się kolejne przykre informacje o tym, że do szpitala trafiła również Hanna Gucwińska. Jej stan był poważny. Niestety docierające do nas informacje nie są optymistyczne.

Hanna Gucwińska w szpitalu

14 grudnia "Super Express" poinformował, że Hanna Gucwińska trafiła do szpitala. Jej stan był poważny. U 89-latki doszło do zapalenia płuc, które było związane z zakażeniem koronawirusem. Jej stan zdrowia był przyczyną dla której zdecydowano się przesunąć datę pochówku Antoniego Gucwińskiego.

Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Niezależny Serwis Wiadomości
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Niezależny Serwis Wiadomości
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Niezależny Serwis Wiadomości

Początkowo planowano, że odbędzie się on między świętami a Nowym Rokiem. Teraz pojawiły się informacje, że stanie się to dopiero w Nowym Roku - rozważane mają być daty 5 lub 7 stycznia 2022.

Niestety wieści ze szpitala, w którym przebywa Hanna Gucwińska nie są najlepsze. Przyjaciłka Gucwińskiej wskazała, że jest bardzo słaba. Z pewnością w powrocie do zdrowia nie pomaga jej świadomość straty ukochanego męża, z którym przeżyła sześć dekad. Tuż po odejściu ukochanego przyznawała, że nie może sobie znaleźć miejsca w domu.

Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Hùng Thanh Vlog TV
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Hùng Thanh Vlog TV
Hanna i Antoni Gucwińscy/YouTube @Hùng Thanh Vlog TV

"Nie mogę tego wszystkiego uporządkować w głowie, w sercu. Byliśmy razem 60 lat. I nagle, Antoniego już nie ma…" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Mamy nadzieję, że Hannie Gucwińskiej uda się zwalczyć chorobę i wrócić do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz w przeszłości miała romans z Krzysztofem Jasińskim. Jak się skończył związek piosenkarki z amantem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieznane doniesienia o Zbigniewie Zamachowskim ujrzały światło dzienne. Chodzi o ponurą prawdę związaną z dziećmi Moniki Richardson

O tym się mówi: Ponure doniesienia o przypuszczeniach Williama i Harry'ego w sprawie księżnej Diany. Czy bracia prowadzą tajne dochodzenie

Z życia gwiazd: Monika Rochardson zdradziła, na jakie zarobki mogła liczyć w TVP. Kwota robi wrażenie