Jak podaje portal "Super Express", Monika Richardson zdecydowała się zainwestować całe swoje oszczędności w nowy biznes. Opowiedziała też szczerze o szczegółach inwestycji i swoich obawach.

Monika Richardson nie boi się wyzwań

Monika Richardson nie boi się wyzwań, co już nie raz udowodniła. Założyła i prowadzi agencje PR-ową. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w nieco innej branży. Zdecydowała się przeznaczyć na nowy biznes całe oszczędności. Czym teraz postanowiła się zająć była żona Zbigniewa Zamachowskiego?

Okazuje się, że Monika Richardson zdecydowała się otworzyć szkołę językową w stolicy (zlokalizowana jest na Starej Ochocie). Jakby tego było mało, sama w niej uczy dwóch języków (angielskiego i hiszpańskiego). W rozmowie z "Super Expressem" dziennikarka zdradziła, że "La Manche" już działa, a w jej prowadzeniu pomaga Richardson jej młoda wspólniczka.

Była pracownica TVP zdradziła, że choć póki co sama uczy, ma w planach zatrudnienie jeszcze kilku lektorów. Podkreśliła również, że nie jest to tylko i wyłącznie szkoła językowa, ale również "miejsce do spędzania czasu", w którym można zjeść hiszpańskie lub angielskie śniadanie, napić się kawy, a nawet uczestniczyć w "seansie malowania ciałem".

Richardson nie ukrywa, że ma nadzieję, że biznes wypali, bo zainwestowała w niego całe swoje oszczędności. Dodała, że zrobiła to, bo jest w wieku, w którym potrzebuje mieć coś swojego.

Miała z czego oszczędzać

Trzeba przyznać, że Monika Richardson miała z czego odkładać. Nie tak dawno zdecydowała się ujawnić, na jakie zarobki mogła liczyć w TVP. Była żona Zamachowskiego przyznała, że przez około rok miała kontrakt gwiazdorski i na jej konto trafiało około 40 tys. zł.

Jak przyznała, było to w okresie, kiedy prowadziła program "Europa da się lubić", który cieszył się ogromną popularnością wśród widzów i reklamodawców, co znajdowało swoje przełożenie w jej zarobkach.

Co sądzicie o nowym biznesie Moniki Richardson?

To też może cię zainteresować: Ivan Komarenko zabrał głos w sprawie nagłego odejścia Żory Korolyova. Padły ostre słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry coraz bliżej publikacji swojego pamiętnika. Czy Kate i William mają powody, aby go powstrzymać

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan nie dostała angażu jako prowadząca w lubianym show. Zdradziła, jakie to wywołało w niej uczucia