Jak podaje portal "Pomponik", Barbara Kurdej-Szatan mierzy się obecnie z nieco gorszą passą. Wszystko po tym, jak w listopadzie użyła bardzo mocnych słów pod adresem Straży Granicznej. Jej emocjonalna reakcja na nagranie z granicy, miała wiele przykrych konsekwencji. Aktorce przyszło się zmierzyć z falą hejtu i utratą pracy w "M jak miłość". Okazuje się, że już wcześniej zdarzały jej się niepowodzenia. Jedną z nich był nieudany casting do programu "Mam talent". Jak zareagowała na przegraną?

Nadszarpnięty wizerunek

Po swojej emocjonalnej reakcji Basi Kurdej-Szatan przyszło się zmierzyć z wieloma przykrymi konsekwencjami. Jacek Kurski w mediach społecznościowych poinformował o zwolnieniu jej z obsady "M jak miłość", a prokuratura zajęła się jej wpisem. Do tego doszła utrata kilku kontraktów i mocno nadszarpnięty wizerunek.

Na jakiś czas gwiazda zdecydowała się usunąć w cień. Teraz, coraz odważniej pojawia się w ediach, udziela wywiadów i znów jest aktywna w mediach społecznościowych. Angażuje się w wiele akcji charytatywnych, nie zrażając się komentarzami, że jest to jedynie sposób na poprawę wizerunku.

Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Barbara Kurdej-Szatan/YouTube @W moim stylu Magda Mołek

Przegrany casting

Choć przez długi czas aktorka nie narzekała na brak szczęścia w życiu zawodowym, to nie zawsze udało jej się wygrywać castingi, czego dowodem jest choćby brak angażu w programie "Mam talent". To właśnie Basia Kurdej-Szatan była brana pod uwagę po odejściu Szymona Hołowni, choć ostatecznie zastąpił go Michał Kempa.

Aktorka przyznała, że koniec końców, nie żałowała, że nie udało jej się wygrać castingu. Gwiazda w rozmowie z "Pomponikiem" wyznała, że choć prowadzenie nowego projektu jest zawsze ekscytujące, zależało jej przede wszystkim na rozwijaniu się filmie i teatrze. "Prowadzenia oczywiście kocham, ale nie było mi aż tak przykro" - stwierdziła.

Jak myślicie, Barbara Kurdej-Szatan odnalazłaby się u boku Marcina Prokopa?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda przyznał, że żona nie zgadza się z nim, w bardzo ważnej kwestii. Czego dotyczy spór pary prezydenckiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Arcybiskup Marek Jędraszewski zabrał głos w sprawie zbliżającego się sylwestra. Co dokładnie powiedział

O tym się mówi: Książę Harry coraz bliżej publikacji swojego pamiętnika. Czy Kate i William mają powody, aby go powstrzymać