Portal "Pomponik" poinformował o śmierci Grichka Bogdanoffa, któremu rozpoznawalaność na świecie przyniosło uzależnienie od operacji plastycznych. Mężczyzna zmarł w wieku 72 lat. Przyczyną jego śmierci były powikłania po Covid-19. Na oddział intensywnej opieki medycznej trafił również jego brat bliźniak.

Nie żyje Grichka Bogdanoff

Popularność barcia Bogdanoff zawdzięczali nie tylko prowadzeniu programów popularnonaukowych, ale także częstemu korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Zarówno zmarły Grichka Bogdanoff, jak i jego brat bliźniak Igor, mają na swoim koncie wiele operacji plastycznych.

Bracia Bogdanoff/YouTube @Actu Medias
Bracia Bogdanoff/YouTube @Actu Medias
Bracia Bogdanoff/YouTube @Actu Medias

Informację o śmierci Grichkki podał jego agent, wskazując, że gwiazdor zmarł we wtorek w skutek powikłań po Covid-19. Portal "Pudelek" podaje informację, że bracia mieli nie zdecydować się na szczepienie przeciw Covid-19.

Grichka Bogdanoff nie był jednak tylko celebrytom, ale autorem licznych publikacji dotyczących fizyki teoretycznej. Jego brat z kolei zrobił doktorat w zakresie matematyki. Bracia przyszli na świat 29 sierpnia 1949 roku. Prowadzili w telewizji programy popularno naukowe i science fiction, uchodzą przez wiele lat za najprzystojniejszych mężczyzn we francuskiej telewizji.

Bracia Bogdanoff/YouTube @info people
Bracia Bogdanoff/YouTube @info people
Bracia Bogdanoff/YouTube @info people

Pierwszy z prowadzonych przez nich programów "Temps X" gościł na antenie przez dekadę (w latach 1979-1989). W 2002 roku wrócili z programem "Rayons X", który emitowany był na antenie France2. Dwa lata później widzowie mogli zobaczyć trwający 90 minut program poruszający tematykę kosmologiczną.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Katarzyna Tusk opublikowała zdjęcie z córką. Pewien szczegół bardzo nie spodobał się internautom. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emerytury wolne od podatku w 2022 roku. Ile zyskają świadczeniobiorcy w przyszłym roku

O tym się mówi: Nieznane doniesienia o Zbigniewie Zamachowskim ujrzały światło dzienne. Chodzi o ponurą prawdę związaną z dziećmi Moniki Richardson