Aktywnie działa na mediach społecznościowych, prezentując różne produkty związane z aranżacją wnętrz, drogimi markami ubrań, kosmetykami, czy różnymi usługami. Prowadzi także blog o tematyce stylizacji wnętrz.

Internauci krytykują Kasię za ostatnią rodzinną sesję zdjęciową

Córka byłego premiera Donalda Tuska na swoim profilu na mediach społecznościowych publikuje także fotorelację z różnych ważnych momentów swojego życia, które świetnie wpasowują się w różne kampanię reklamowe przez nią prowadzone.

Aktualnie w kolorowych pismach pojawiła się informacja na temat domowa i sesji zdjęciowej, jaka pojawiła się na blogu Katarzyny Tusk. Zaproponowała ona tam stylizacje rodzinną, która jej zdaniem pasowałaby no poranek świąteczny.

Fotografie przedstawiają beztroską, radosną atmosferę, a sama Kasia Tusk zachwyca stylizacją, której elementem jest biały golf, sukienka na ramiączkach w drobną kratkę.

Ubrana jak amisz?

Internauci jednak zwrócili uwagę na propozycję stylizacji, która widoczna była na córce blogerki. Poza licznymi słowami uznania dla pracy fotograficznej Kasi Tusk, w komentarzach pojawiły się także słowa krytyki dotyczące prostej, jasnoróżowej sukienki z ogromnym kołnierzem w białym kolorze i czarnym detalem, w którą ubrana była dziewczynka.

Porównano krój sukienki do stylu prezentowanego przez amiszów. Wytknięto także Kasi, że ubranko kosztujące 100 €, a za chwilę przestanie pasować na dziewczynkę, która przecież wciąż rośnie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie wysokich cen. Ile zarabia miesięcznie prezes

Zerknij: Eskalacja konfliktu między Magdą Narożną, a Dawidem Narożnym. Piosenkarka odniosła się do publikacji byłego męża

Nie przegap tego: Trzykrotka to jedna z najbardziej "zapracowanych" roślin. Czy najpopularniejszy kwiatek doniczkowy może być groźny