"Super Express WARSZAWA" donosi, że na skrzynkę mailową prezydenta stolicy Polski Rafała Trzaskowskiego przyszedł mail, którego treść mocno niepokoi. W zeszły piątek Rafał Trzaskowski miał przeczytać wysłane przez nieznanego nadawcę pogróżki, które ewidentnie mają charakter prowokacyjny, nastawiony na szerzenie przekonania o antysemityzmie Polaków.

Czy Rafał Trzaskowski powinien się spodziewać zamachu na swoje życie?

Z treści maila cytowanego przez "Super Express WARSZAWA" wynika, że autor szuka zemsty na polityku, który nadepnął autorowi na przysłowiowy odcisk. Według tabloidu, podobne treścimiały dotrzeć na mailowe skrzynki prezydentów innych miast, między innymi Gdańska, Białegostoku, Wrocławia, czy Olsztyna.

Cytowane przez tabloid adresy skrzynek ([email protected], [email protected], [email protected]), z których wysłano pogróżki są dość kontrowersyjne i zapowiadają rychłą śmierć adresata - Zginiesz ŻYDZIE... Zadźgam cię jak Adamowicza. Zginiesz k**wo za to co mi zrobiłeś - przeczytał Rafał Trzaskowski.

Polityk natychmiast zgłosił groźbę zamachu na jego życie na policję, o czym nieoficjalnie informuje "Super Express WARSZAWA". Prezydent Warszawy postanowił nie komentować zaistniałej sytuacji. Czy Rafała Trzaskowskiego czeka los Pawła Adamowicza?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Będzie wielki skandal wokół Anny i Roberta Lewandowskich? Inni znani piłkarze też mają się czego obawiać. O co chodzi

Zerknij: Mija trzy lata od odejścia Kory. Wiadomo, jakie było ostatnie życzenie gwiazdy

Nie przegap też i tego: To dobra wiadomość dla ogromnej grupy Polaków. Ministerstwo Finansów poinformowało, że będzie można zyskać nawet 186 złotych miesięcznie