Historia miała miejsce w 2016 roku. Zaginięcie nastolatka owiane jest uporczywie pilnowaną przez mieszkańców wsi tajemnicą.

Tajemnicze zaginięcie nastolatka. Mieszkańcy wsi nabrali wody w usta

Bliscy nastolatka uważają, że w gronie mieszkańców zapanowała zmowa milczenia. Ja twierdzi Patrycja Zydor wielu ludzi wie na 100%, co spotkało jej brata. Służby śledcze dopuszczają możliwość, że zaginiony młodzieniec nie żyje.

Policja próbuje rozwikłać tę sprawę już od 2016 roku. 30 października 17-latek opuścił dom i udał się na imprezę, z której już nigdy nie wrócił. Do teraz nie odnaleziono go ani żywego, ani martwego. Funkcjonariusze śledczy sądzą, że prawdopodobnie Fabian Zydora nie żyje, a jego ciało gdzieś ukryto.

Komendant wielkopolskiej policji zamierza dać 10 tysięcy złotych nagrody temu, kto wyjawi śledczym pomocne informacje pomagając tym samym w rozwikłaniu tej sprawy. Komendant zapewnia jednocześnie, że nie zostanie ujawniona tożsamość informatora.

Policja jest także pewna, że pewna część mieszkańców wsi dobrze wie o tym, że 17-latek nie żyje, jednak nie ma najmniejszego zamiaru puścić na ten temat pary z ust.

Fabian wracając nocą, miał w zwyczaju uważać, by nie obudzić reszty domowników, co 30 października 2016 roku skłoniło jego bliskich do przekonania, że zapewne wrócił już do domu i odsypia imprezę.

Dopiero drugiego dnia zdali sobie sprawę z faktu, że jednak nie wrócił. Mundurowi rozpoczęli akcję poszukiwawczą skoro świt. W trakcie poszukiwawczych czynności policyjnych, pomocni też byli przyjaciele nastolatka, którzy razem z Fabianem imprezowali noc wcześniej. Jak zeznali świadkowie, chłopak wyszedł ze spotkania około godziny 23:00. Z zeznań osób bawiących się wówczas na tej samej imprezie wynika, że Fabian wyszedł stamtąd nietrzeźwy, podobnie jak wielu innych balowiczów tego wieczoru...

Co się stało z Fabianem Zydorą?

O tym się mówi: Magda Gessler ma doczepiane włosy? Dowodem są pewne zdjęcia. Słynna restauratorka ostro komentuje doniesienia swojego dawnego stylisty

Zerknij też tutaj: Zenek Martyniuk zacznie międzynarodową karierę? Wielki przebój króla disco polo usłyszeli już Francuzi. Jaka była ich reakcja? Wiadomo już, co sądzą