W ubiegłym tygodniu w Piekarach Śląskich doszło do zabójstwa 13-letniej Patrycji z Bytomia. Ciało zamordowanej przez swojego chłopaka nastolatki zostało odnalezione dzień później. Patrycja była w ciąży.

Niespełna 15-letni Kacper zabił swoją 13-letnią dziewczynę. Była w ciąży.

Policja. screen:YouTube
Policja. screen:YouTube: KWP
Policja. screen:YouTube

Do tragedii doszło w Piekarach Śląskich na początku tygodnia. Kacper i Patrycja byli parą. Dziewczyna podejrzewała, że jest w ciąży. Chłopak postanowił ją zabić. Nie jest tajemnicą, że motywem zabójstwa jest prawdopodobnie strach. Niewystarczająco poinformowani z powodu braku dostępu do informacji nastolatkowie byli przestraszeni. Sekcja zwłok wykazała, że nastolatka była w ciąży.

Młodzież z powodu braku edukacji seksualnej, nie wtajemniczenia przez psychologów i rodziców nie była w stanie poradzić sobie w sytuacji. Kacper, który najprawdopodobniej obawiał się rodziców, postanowił zabić, chcąc uniknąć odpowiedzialności.

w momencie morderstwa miał mniej niż 15 lat, w związku z tym chłopakowi grozi jedynie poprawczak. Jak zdradza podinspektor Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Kacper początkowo zachowywał się niezwykle normalnie. Chętnie pomagał policji w poszukiwaniach miejsca, w którym może znajdować się Patrycja. W pewnym momencie postanowił przyznać się do winy i wskazał miejsce zbrodni.

Rodzice dziewczynki traktowali Kacpra jak syna. Nie sprzeciwiali się związkowi nastolatków, bo jak sami twierdzą oni także zaczęli się spotykać mając po 12 lat i są ze sobą już ponad 20. Co więcej Kacper był dobrym chłopakiem. Nie pil alkoholu, nie chodził po nocach i zawsze odprowadzał Patrycje do domu o ustalonej porze.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA