Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na nasze codzienne życie. Od niemal roku musimy dostosowywać się do wielu obostrzeń, które nie są dla nas zbyt wygodne. Jak się jednak okazuje, nie jest wykluczone, że niebawem rząd wprowadzi kolejne ograniczenia.

Jakie zmiany nas czekają?

Dziś odbędzie się rządowa konferencja prasowa, na której przedstawione zostaną plany rządu, co do dalszego postępowania w kwestii obostrzeń związanych z koronawirusem. Wicepremier Jarosław Gowin wyznał w rozmowie z dziennikarzami portalu Onet, jakie plany na najbliższy czas ma rząd.

– Rząd zastanawia się nad zakazaniem podróży służbowych, ale decyzja zostanie ogłoszona jutro. Dziś przedwcześnie jest spekulować [...] Dzisiaj odbyła się ważna narada. O wynikach tej narady poinformuje jutro premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Niedzielski – mówił wczoraj Jarosław Gowin.

Nie jest także wykluczone, że rząd będzie chciał wprowadzić kolejne obostrzenia dotyczące handlu. Czego w takim razie dziś się dowiemy i czy nowe decyzje rządu znajdą uznanie wśród Polaków?

Kiedy wrócimy do normalności?

Jak informuje portal Pikio, ostatnio Jarosław Gowin był także gościem stacji TVN24. W rozmowie polityk wyjawił, że jeśli po świętach liczba zakażeń koronawirusem spadnie lub też będzie się nadal utrzymywać na takim poziomie to nie jest wykluczone, że najmłodsi uczniowie podstawówek wrócą do szkół.

Jarosław Gowin dodał także, że kwestia uwolnienia takich branży jak turystyka, hotelarstwo czy gastronomia to nadal odległy temat.

Kiedy wrócimy do normalności? Źródło: india.com
Kiedy wrócimy do normalności? Źródło: india.com

Jak informował portal "Życie": TADEUSZ RYDZYK BĘDZIE PALIŁ SIĘ ZE WSTYDU? ZNANA DZIENNIKARKA PRZYPOMNIAŁA JEGO WYPOWIEDŹ NA TEMAT MARII KACZYŃSKIEJ SPRZED LAT. AŻ USZY WIĘDNĄ

Przypomnij sobie: JUŻ NIEBAWEM ZAROBKI DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ STANĄ SIĘ JAWNE! ILE RZECZYWIŚCIE TRAFIA DO KIESZENI PRACOWNIKÓW TVP

Portal "Życie" pisał również: ZNANA I LUBIANA PARA Z PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” ROZSTAŁA SIĘ? MIĘDZY ROLNIKIEM A JEGO WYBRANKĄ ŹLE DZIAŁO SIĘ OD DAWNA. WYGADALI SIĘ SĄSIEDZI