Jak informuje portal Biznes Info, już niebawem ceny paliw mocno wzrosną! Według szacunków ekonomistów, zapłacimy nawet 5 groszy więcej za litr! Kierowcy nie będą zadowoleni.

Niezbyt dobre informacje dla kierowców!

Nie da się ukryć, że ceny paliw podczas pandemii koronawirusa nieco zwariowały. Na wiosnę notowaliśmy niesamowite obniżki, natomiast teraz musimy liczyć się z dość dużym wzrostem cen! Podwyżki zaczną się już od dzisiaj!

Według informacji przekazanych przez portal Interia musimy liczyć się ze wzrostem cen o około 5 groszy na litrze. Benzyna 95 będzie zatem kosztować od 4,42 do 4,51 zł za litr. Nieco tańszy będzie diesel, którego ceny prawdopodobnie podskoczą do 4,36 – 4,47 zł za litr.

Powody do radości mają natomiast osoby posiadające auta wyposażone w instalacje gazową. Tutaj ceny LPG najprawdopodobniej nie ulegną zmianom i dalej będą wynosić od 2,10 do 2,17 zł za litr.

Musimy liczyć się z dużymi podwyżkami!

Nie da się ukryć, że ceny paliw są zależne od wielu czynników. Można tutaj wymienić między innymi konkurencje pomiędzy różnymi stacjami paliw, a także marże. Dodatkowo na ceny paliw, jakie ostatecznie musi zapłacić klient wpływa także cena hurtowa.

Jak się okazuje przełom listopada i grudnia przyniósł podwyżki paliw rzędu 0,3%. Na ten moment specjaliści są pewni, że tendencja zwyżkowa cen paliw jeszcze długo się utrzyma. Niestety, kierowcy nie będą mieć więc powodów do radości!

Jak informował portal "Życie": WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE EMERYTÓW CZEKAJA NIESAMOWITE ZMIANY. CZY KAŻDY OTRZYMA NOWE ŚWIADCZENIE? O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: W OSTATNIEJ CHWILI POJAWIŁ SIĘ PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA W SPRAWIE POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ. MEN POSTANOWIŁ POINFORMOWAĆ O ZAMKNIĘCIU SEMESTRU

Portal "Życie" pisał również: PIELĘGNIARKA APELUJE O ROZSĄDEK W CZASIE NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. KOBIETA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK SPOTYKA SIĘ Z KIMŚ NOWYM? ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA DZIENNIKA. PAPARAZZI UCHWYCILI GWIAZDĘ NA NOCNYM SPACERZE Z MĘŻCZYZNĄ