Niestety, wielu z nas może wpaść w rozpacz, gdyż sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmienia nasze codzienne życie niesamowicie mocno. Ani się obejrzymy, a będziemy za chwilę świętować Boże Narodzenie, a zaraz potem Sylwestra. Jednak oba święta będą przebiegać w zupełnie innej atmosferze niż ta, do której przyzwyczailiśmy się przed lata.

Powodem tego stanu jest pandemia koronawirusa, która skutecznie zamyka nas w domach i odseparowuje od bliskich. Niestety, z powodu obostrzeń będziemy musieli również zapomnieć o organizacji i uczestnictwie w wielkich imprezach sylwestrowych!

Polacy będą zrozpaczeni końcem roku 2020. Tegoroczny Sylwester kompletnie inny od minionych, jak będzie wyglądał

24 października Polska stała się w całości czerwoną strefą, w której obowiązuje wiele zakazów zgodnie z reżimem sanitarnym. Wszyscy musimy się zastosować do rozporządzeń, aby ograniczyć do minimum rozrost epidemii koronawirusa.

Jednym z nakazów, jakich musimy przestrzegać jest zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Dodatkowo ograniczono całkowicie działalności lokali gastronomicznych i organizacji spotkań towarzyskich. Właśnie ten ostatni zapis powoduje, ze nasz tegoroczny Sylwester nie będzie wyglądał tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

Właśnie z tego powodu okazało się, że wszystkie duże stacje telewizyjne, które co roku organizowały Sylwestra zrezygnowały z tego pomysłu. Zapowiedź wystosowały już stacje Polsat i TVN. Duże miasta również informują, ze z powodu obostrzeń nie będzie na rynkach imprez sylwestrowych. To również ogromny cios dla właścicieli dużych sal bankietowych.

„W obliczu wprowadzonych obostrzeń zakładamy, że duże bale sylwestrowe raczej się nie odbędą. Nikt nie zdecyduje się na pobieranie zaliczek, zakup towaru, bo na dwa dni przed, jak teraz, może się okazać, że nie będziemy mogli balu zorganizować” - tłumaczy Marta Śliga z Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnego "Zacisze" w Złotowie w rozmowie z Onetem, cytowana przez Pikio.

Jak informował portal "Życie ": W SIECI UKAZAŁO SIĘ NIESAMOWITE NAGRANIE ZARAŻONEJ KOBIETY, JEJ PRZEKAZ JEST PORUSZAJĄCY! POJAWIŁ SIĘ MOCNY APEL DO MINISTRA ZDROWIA, KOBIETA MA DOŚĆ

Przypomnij sobie: LEKARZE NA CENZUROWANYM POLSKICH WŁADZ? JUŻ WKRÓTCE MAJĄ RUSZYĆ ŚCISŁE KONTROLE, PIERWSI BĘDĄ DOKTORZY, KTÓRZY NIE UCHYLAJĄ SIĘ OD WALKI Z WIRUSEM

Portal "Życie " pisał również: NAJNOWSZE DONIESIENIA O ZMIANACH W TRAKCIE PANDEMII. MATEUSZ MORAWIECKI PRZEKONUJE, ŻE DRUGA FALA STAŁA SIĘ FAKTEM, BĘDĄ NOWE OBOSTRZENIA