Biedronka może się poszczycić naprawdę ogromnym zainteresowaniem i milionami klientów w całej Polsce, a marka na stałe wtopiła się w handlowy krajobraz naszego kraju. Sieć cały czas chce przyciągnąć do siebie klientów, zatem nieustannie wychodzi z rozmaitymi ofertami promocyjnymi i akcjami, które mają sprawić, że będzie płacić mniej za ulubione produkty.

Okazuje się, że w ramach akcji "Płać mniej, oszczędzaj więcej" pojawiła się oferta specjalna, skierowana do wszystkich Polaków korzystających z oferty sieci Biedronka.

Będzie ona obowiązywać jednak tylko jednego dnia – chodzi o noc z piątku na sobotę i tylko w godzinach 22-6 rano.

To ważne, gdyż w innym przypadku nie będzie można skorzystać z promocji. Ponadto trzeba zrobić zakupy za minimum 99 złotych, a dodatkowo zabrać ze sobą na zakupy kartę programu lojalnościowego.

Jedna z największych sieci handlowych w Polsce przygotowała wielką niespodziankę. Do klientów trafią vouchery, jest jeden haczyk

Wówczas będzie mogli odebrać voucher w wysokości aż 20 złotych, ale wykorzystać będzie go mogli jedynie do 26 października, czyli do najbliższego poniedziałku wraz z kartą Moja Biedronka.

Jak to możliwe, by zrobić zakupy w Biedronce w nocy? Sieć postanowiła wyjść naprzeciw klientom w pandemii i otworzyła wiele swoich sklepów nawet w nocy – spora część placówek działa 24h. Na stronie sieci Biedronka dostępna jest lista placówek handlowych o wydłużonych godzinach otwarcia.

Seniorzy również będą mogli skorzystać podczas przeznaczonych dla nich godzin, czyli od 10 do 12 w tygodniu roboczym. Obecnie w czwartek 22 października można było kupić o 30 proc. taniej jabłka i bułki. Oferta zmienia się regularnie i jest dostoswana do wyborów zakupowych osób starszych.

Jak informował portal "Życie ": W SIECI UKAZAŁO SIĘ NIESAMOWITE NAGRANIE ZARAŻONEJ KOBIETY, JEJ PRZEKAZ JEST PORUSZAJĄCY! POJAWIŁ SIĘ MOCNY APEL DO MINISTRA ZDROWIA, KOBIETA MA DOŚĆ

Przypomnij sobie: LEKARZE NA CENZUROWANYM POLSKICH WŁADZ? JUŻ WKRÓTCE MAJĄ RUSZYĆ ŚCISŁE KONTROLE, PIERWSI BĘDĄ DOKTORZY, KTÓRZY NIE UCHYLAJĄ SIĘ OD WALKI Z WIRUSEM

Portal "Życie " pisał również: NAJNOWSZE DONIESIENIA O ZMIANACH W TRAKCIE PANDEMII. MATEUSZ MORAWIECKI PRZEKONUJE, ŻE DRUGA FALA STAŁA SIĘ FAKTEM, BĘDĄ NOWE OBOSTRZENIA