Wiele banków w Polsce poinformowało o utrudnieniach w dostępie klientów do środków na swoich kontach i radzą, aby na wszelki wypadek wyposażyć się w gotówkę na kolejne dni. odbędą się bowiem masowe prace serwisowe w wielu instytucjach finansowych i dotkną nie tylko bankowości internetowej, ale i mobilnej, kart płatniczych i kredytowych.

Trzeba będzie się przygotować na spore zmiany!

Banki w Polsce przejdą w weekend prace serwisowe. Trzeba liczyć się z utrudnieniami, lepiej zaopatrzyć się w gotówkę

Ten weekend będzie trudny dla wielu klientów różnych banków w Polsce. Utrudnienia w dostępie do pieniędzy dotkną klientów ING Banku Śląskiego czy Pekao.

Wiadomo, że problemy z dostępem do środków finansowych w weekend będą mieli z pewnością klienci ING Banku Śląskiego. Problem pojawi się w nocy z soboty na niedzielę miedzy północą o 5.30. Będzie problem z płatnościami BLIK, składaniem wniosków w Moim ING, a także przez stronę WWW, a także obsługą kart w ING Business, Moje ING.

„W nocy z soboty na niedzielę nie będzie można również realizować płatności kartą w Internecie ze standardem 3DSecure, aktywować kart, zmieniać limitów transakcyjnych i nadawać kodów PIN, zamówić kart płatniczych oraz przypisać do telefonu kart w aplikacji Moje ING Mobile” – informuje portal Biznes Info.

Prace serwisowe dotkną również banku Pekao, a jego klienci z utrudnieniami będą się zmagać dłużej, bo od soboty od godziny 23 do niedzieli do godziny 8. Nie będzie można wówczas korzystać z serwisów Pekao24, aplikacji PeoPay i usług maklerskich.

fot. Youtube @ FinanseNa50plus

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK