Krzysztof Jackowski od wielu lat uchodzi za człowieka, przed którym nic się nie ukryje, a z jego zdolności paranormalnych korzysta nie tylko policja, ale i zwykli obywatele, którzy szukają jego pomocy w ustaleniu miejscu pobytu osób zaginionych. Krzysztof Jackowski równie często udziela się medialnie, a odkąd prowadzi na Youtube własny kanał dzieli się z widzami swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości Polski i Polaków, a także całego świata.

Jego słowa w dobie pandemii są szczególnie trudne do przyjęcia, jak np. to, że widział wojsko na ulicach polskich miast i pogarszanie się sytuacji epidemicznej w kraju.

Jednak tym razem Krzysztof Jackowski postanowił wypowiedzieć się na temat pogody. Jeden z widzów zadał mu podczas rozmowy na żywo pytanie o to, jak będzie wyglądała tegoroczna zima, która zbliża się wielkimi krokami. Jasnowidz nie pozostawił tego pytania bez komentarza. Polacy nie będą zadowoleni – o śniegu i szczypiącym mrozie, do którego byliśmy przez lata przyzwyczajeni możemy tylko pomarzyć!

Jaka będzie tegoroczna, nadchodząca zima? Odpowiedź na to pytanie zna Krzysztof Jackowski!

Większość z nas od dawna zadaje sobie to pytanie. Krzysztof Jackowski, który trafnie w ubiegłym roku ocenił zimę 2019/2020 tym razem również może się nie mylić!

Wiele osób było zaskoczonych wyznaniem Krzysztofa Jackowskiego, który niemal od razu miał wizję dotyczącą zimy. To, co przekazał nie spodoba się wielu osoboma, w tym fanom białego szaleństwa.

„Zima w mojej ocenie, w moim przeczuciu będzie ciepła. I inna, jak poprzednie. Inna” - przekonywał w czasie transmisji Krzysztof Jackowski, cytowany przez Pikio.

Jeszcze do niedawna Jackowski utrzymywał, że zbliżająca się zima będzie łagodna, ale ponura – dżdżysta i mglista.

fot., Youtube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK