To jego niesamowicie poruszające świadectwo walki z COVID-19. Ksiądz przekonuje, że w pewnym momencie chciał już spisywać testament. Szczerość na jaką się zdobył wzbudziła wielkie poruszenie wśród wielu osób, to naprawdę niecodzienna sytuacja.

Ksiądz z jednej z polskich parafii w Księżomierzy w województwie lubelskim od kilku dni znajduje się w szpitalu z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Jego zmagania z tą trudną chorobą okazały się naprawdę wstrząsające.

Gdy tylko jego stan trochę się poprawił, postanowił podzielić się ze światem tym, jak wyglądały jego dni w szpitalu. Był pewien, że to jego ostatnie godziny!

Ksiądz z koronawirusem przedstawia swoją walkę z chorobą! To naprawdę wstrząsające!

Ksiądz Józef Hałabis odważył się i postanowił na Facebook swojej Parafii Narodzenia NMP w Księżomierzy zamieścić wpis, który poruszył internautów. Kapłan dzieli się doświadczeniami walki z COVID-19 ku przestrodze. Przez kilka dni był w naprawdę ciężkim stanie, praktycznie na granicy życia i śmierci!

„Kochani parafianie, mogę już pisać, bo mam więcej siły. Dziękuję za waszą modlitwę i wiarę. Byłem na granicy życia i śmierci i ta suchość cały czas i duszenie się. COVID-19 straszny. Nawet pisałem koło północy testament i czułem ostatnie tchnienia” – napisał duchowny, cytowany przez Pikio.

Kapłan przekonuje, że przez chorobę stracił 12 kilogramów, a lekarze zapowiedzieli, że w szpitalu spędzi jeszcze prawie tydzień. Ksiądz podziękował wszystkim wiernych za wsparcie i modlitwę.

Kochani parafianie, mogę już pisać bo mam więcej sily. Dziękuję za waszą modlitwę i wiarę. To co przeżyłem to 5 dni...

Posted by Parafia Narodzenia NMP w Księżomierzy on Thursday, October 15, 2020

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK