Niestety, doszło do rozwinięcia się kolejnego dużego ogniska koronawirusa w Polsce. Chodzi o szpital w dużym mieście, a sytuacja jest bardzo poważna i rozwija się niezwykle dynamiczna, Jest bardzo możliwe, że liczba zakażonych wzrośnie, gdyż na oddziale, na którym wykryto ognisko przebywa masa pacjentów.

Niestety, pandemia nie zwalnia i tylko w czwartek padł nowy rekord dobowy zakażeń – aż 8099 nowych przypadków koronawirusa, z czego 1306 i 1303 to zakażenia z Mazowsza i Małopolski. Niestety, coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy POZ z objawami grypopodobnymi, a po skierowaniu na testy okazuje się, że to COVID-19.

Ognisko koronawirusa w jednym z dużych miast Polski. Zamknięto cały oddział!

Koronawirus w szpitalu znajdującym się w dużym mieście w Polsce. Ognisko zakażeń pojawiło się na jednym z najważniejszych oddziałów, patowa sytuacja. Dużo zakażeń, w tym personel medyczny.

Jak informuje Pikio, patowa sytuacja pojawiła się w szpitalu w jednym z dużych miast Polski. Okazuje się, że według doniesień mediów duże ognisko koronawirusa wykryto w szpitalu przy ulicy Kamieńskiego.

Badania wykazały, że chorych jest jedenaście osób z personelu medycznego, a z tego powodu trzeba było zamknąć oddział położniczy razem z 60 pacjentkami. Na ten moment, żadna z nich nie jest zarażona. Przyjęcia na oddział nowych pacjentek jest wstrzymany, a dostać się na oddział można tylko w stanie zagrożenia zdrowia i życia.

Pacjentki powinny kierować się do szpitala na Brochowie lub do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ulicy Borowskiej. Niestety, pierwszy ze szpitali również zmaga się z ogniskiem koronawirusa – oddział położniczy został odizolowany i wstrzymano nowe przyjęcia z powodu zakażenia aż 25 osób z załogi.

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK