Niezwykle trudna sytuacja jednej z gwiazd disco polo. Muzyk na co dzień zmaga się z potężnym bólem, odbierającym nie tylko radość życia, ale nie pozwalającym na normalne życie. Pojawił się pilny apel po pomoc dla artysty. To niezwykle trudna sytuacja, nikt nie chciałby się znaleźć w podobnej.

W Internecie powstała specjalna zbiórka na rzecz gwiazdora disco polo, który ze względu na zły stan zdrowia nie może już normalnie funkcjonować, ani grać dla swoich fanów. Sytuacja jest patowa, choroba odbiera mu zdrowie, a nawet życie stopniowo dzień po dniu.

Wielka gwiazda disco polo zmaga się z bardzo poważną chorobą, potrzebna jest wszelka pomoc

„To trwa już tyle czasu... Od ponad 13 lat walczę z reumatoidalnym zapaleniem stawów. To choroba, w której organizm sam atakuje i niszczy swoje, dotąd zdrowe komórki. Są dni, kiedy nie mam siły wstać z łóżka, kiedy nie widzę sensu, w tym, by starać się o każdy następny dzień, bo brakuje mi wiary w to, że jeszcze może być dobrze” – wyjaśnia Paweł Siluk Steiner, gwiazdor disco polo. To fragment opisu zbiórki, która działa w serwisie SiePomaga.

jak informuje Pikio, choroba ta ma ogromny wpływ na zdrowia gwiazdora, atakuje bowiem mięśnie i cały organizm, powodując potworny ból i stany zapalne, które bardzo trudno opanować. Niestety, wynikiem zapalenia stawów jest ich deformacja, a także zniekształcenie kości, co jak nietrudno się domyślić wywołuje ból, który trudno sobie wyobrazić.

Chory często nie może się poruszać, co zmusiło artystę do zamknięcia sklepu plastycznego w Gdańsku. Ukojenie odnalazł w muzyce, ale nawet to chce mu odebrać choroba.

Koszty leczenia są ogromne i znacznie przewyższają możliwości finansowe mężczyzny. Leki nie podlegają bowiem refundacji. W Serwisie SiePomaga można znaleźć zbiórkę pana Pawła i pomóc mu w opanowaniu choroby.

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK