W najbliższych dniach klienci jednego z banków będą musieli się liczyć z poważnymi utrudnieniami w korzystaniu z usług, gdyż okazuje się, że zwyczajne korzystanie z usług, które oferuje instytucja zostanie zawieszone.

W najbliższych dniach nie będzie można dokonać przelewu, wypłacić pieniędzy czy przeprowadzić przelewu. Dlaczego tak się stanie? Lepiej przygotować się na problemy i wypłacić gotówkę.

Duże zmiany w jednym z banków. Instytucja ostrzega klientów, korzystanie z usług będzie znacznie utrudnione

Chodzi o prace techniczne, które zaplanowano w jednym z banków na nadchodzący weekend, czyli 26 i 27 września. Póki to możliwe, lepiej przygotować większy zapas gotówki, jeśli szykujemy się na większe zakupy lub zamierzamy skorzystać z wyjazdów lub rozrywek wymagających płacenia większą ilością pieniędzy. W przeciwnym wypadku może nas spotkać niezbyt miła niespodzianka przy kasie.

Bank zapowiada, że w trakcie soboty i niedzieli nie będzie możliwa wypłata pieniędzy z bankomatów, płatność kartą kredytową i debetową, aplikacja mobilna przejdzie poważną zmianę i niemożliwe będzie zlecanie operacji w serwisie transakcyjnym i za pośrednictwem mLinii. O jaki bank chodzi? Mowa o popularnym na rynku mBanku.

Chodzi o klientów indywidualnych jak i biznesowych. Okazuje się, że problem wystąpią w niedzielę 27 września od 2 w nocy do 7 rano. Nie będzie można wówczas skorzystać z kart płatniczych pod każdym kątem.

Miedzy 2 w nocy a 9 rano zablokowana zostanie również opcja serwisu transakcyjnego i aplikacja mobilna, co spowoduje, że zakupy online płatności mobilne trzeba będzie odłożyć. Blik również zostanie zablokowany.

– Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę – potwierdza czasowe utrudnienia mBank w oficjalnym komunikacie, cytowanym przez Pikio.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIETYPOWE ZACHOWANIE DZIECI, KTÓRE CHCĄ CHODZIĆ DO SZKOŁY Z KATAREM I ZŁYM SAMOPOCZUCIEM. UKRYWAJĄ DOLEGLIWOŚCI, BO BOJĄ SIĘ UZNANIA ZA CHORE NA COVID

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWOŚĆ DLA WIDZÓW TVP, UCIESZĄ SIĘ PRZEDE WSZYSTKICH STARSI WIDZOWIE. TO NOWATORSKI POMYSŁ JACKA KURSKIEGO, MA PRZYCIĄGNĄĆ TŁUMY PRZED TELEWIZORY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETY UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY