Policjanci z Żywca prowadzą szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą, do wiadomości publicznej została podana fotografia zaginionej dziewczyny.

Funkcjonariusze policji liczą na to, że uda się z pomocą internautów, którzy mogą ją znać lub wiedzą, gdzie przebywa ustalić miejsce jej pobytu. Nastolatka zaginęła 21 września w poniedziałek o 6 rano, wtedy widziana była po raz ostatni, wychodząc do szkoły.

Zaginęła 17-letnia Jagoda Misztela z Ujsoł. Policjanci z Żywca prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania dziewczyny

Nagła sytuacja w miejscowości Ujsoły w województwie śląskim. Właśnie trwają poszukiwania 17-letniej Jagody Misztela. Nastolatka zniknęła, wychodząc do szkoły o 6 rano w poniedziałek, 21 września.

Policja z Żywca szuka 17-letniej Jagody Misztela, która na co dzień jest mieszkanką Ujsoł.

Okazuje się, że dziewczyna wyszła rano o 6 do szkoły, lecz nie dotarła w poniedziałek 21 września do placówki, w której się uczy. W dniu zaginięcia miała na sobie jasne dżinsowe spodnie, czarne buty sportowe, ciemny płaszcz, miała przy sobie ciemną torbę.

Jagodę ostatni raz widziano w Rajczy, gdzie szła pieszo w kierunku ronda. Od tej pory słuch po niej zaginął, bliscy nie mają z nią żadnego kontaktu.

Wszyscy, którzy widzieli Jagodę, znają ją lub mogą mieć z nią jakikolwiek kontakt są proszeni o jak najszybsze zgłoszenie się na komendę policji w Żywcu, bądź o telefon na komisariat. Policjanci opublikowali również w Internecie zdjęcie zaginionej dziewczyny w celu identyfikacji zaginionej.

Bliscy czekają na powrót dziewczyny całej i zdrowej.

fot. Policja Żywiec

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE