Te zdjęcia naprawdę przyprawiają o dreszcze i trudno dziwić się narzekaniom pacjentów. W szpitalach w Polsce dzieje się często wiele dziwnych i niespotykanych rzeczy, a niektóre z nich stają się legendarne.

Okazuje się, że portal gp24 poinformował o zatrważającej sytuacji w jednym ze szpitali i dodatkowo potwierdził swoje słowa, pokazując sugestywne zdjęcia. Prawda wyszła na jaw niespodziewanie, aż trudno w to uwierzyć.

Niesamowita sytuacja z jednego ze szpitali w Polsce. Zdjęcia aż porażają, nikt nie chciałby się tam znaleźć

W szpitalach często dochodzi do trudnych i nieprzyjemnych sytuacji, nie chodzi jedynie o kilkuletnie terminy rejestracji do lekarzy czy na zabiegi operacyjne, czy zamieszanie na SORach. To, co opublikowano na łamach Głosu Pomorza jest naprawdę nieprzyjemne i nikt nie chciałby tego doświadczyć.

Sytuacja jest trudna i trudno dziwić się oburzeniu jednego z pacjentów. W sieci od dawna można zobaczyć zdjęcia tego, co serwują pacjentom do jedzenia polskie szpitale, a zasadniczo firmy cateringowe, które mają podpisane umowy do dowóz jedzenia dla pacjentów.

Oczywiście, nie można powiedzieć, że wszędzie jest fatalnie, jednak zdjęcia opublikowane przez Głos Pomorza, nadesłane przez jednego z pacjentów naprawdę zatrważają.

Są to fotografie dokumentujące posiłki serwowane w izolatorium oddziału zakaźnego szpitala w Jarosławiu. Mężczyzna przez kilka dni pokazywał zdjęcia śniadań, obiadów i kolacji z placówki. Mówiąc szczerze, trudno się tym najeść, szczególnie w chorobie, gdy organizm potrzebuje sił do walki z zakażeniem.

Nieduże porcje ryżu, mikro kostki masła, maleńkie kromki chleb czy listek sałaty. Oto, co udało się sofotgrafować pacjentowi szpitala w Jarosławiu.

źródło: gp24.pl

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE