W TVP można liczyć na naprawdę spore pieniądze, gdyż stacja chętnie przeznacza duże środki na swoich pracowników. W Internecie kilka dni temu pojawiły się najnowsze informacje dotyczące tego, jaką pensję można otrzymać, pracując w TVP. Dziś w Polsce można zarobić na stawce minimalnej pensji 2250 złotych brutto, a średnia krajowa to 3851 złotych netto.

Jak podaje portal Wirtualne Media, średnie wynagrodzenie w TVP to w 2019 roku 9572 złote. Okazuje się również, że pensje pracowników Telewizji Polskiej wzrosły o prawie 8 procent w ciągu dwóch lat – średnia płaca wynosiła wówczas 8874 złote.

Jak nietrudno się domyślić, spore kwoty trafiają do członków zarządu, którzy łącznie zarobili w 2019 roku 2,18 miliona złotych, a rada nadzorcza łącznie otrzymała jednak sporo mniej – wspólnie 216,4 tysiące złotych.

Stawki wynagrodzeń w TVP są niesamowite. Przeciętny Polak może pomarzyć o takich zarobkach

TVP nie chce oszczędzać na swoich pracownikach i pojawiły się stawki, jakie można uzyskać, pracując w Telewizji Polskiej. Naprawdę niewiele osób może liczyć na takie stawki. Dodatkowo, wynagrodzenia rosną naprawdę w tempie ekspresowym, a dodatkowo szykują się nagrody.

Jak informuje Pikio, na bazie informacji Wirtualnej Polski, w 2019 roku TVP uzyskała dochód na poziomie 71,27 miliona złotych netto. Z tego, 17,8 miliona złotych trafiło do pracowników telewizji publicznej jako nagrody. 2825 pracowników TVP otrzymało minimum 527 złotych.

fot. YouTube

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE