Mówi się, że każdy mężczyzna ma w życiu trzy zadania – spłodzić dziecko, postawić dom i zasadzić drzewo. Andrzej Duda od ponad 25 lat jest tatą, choć domu nie wybudował to w Krakowie doczekał się ponad 150-metrowego mieszkania w luksusowej wilii, a teraz przyszedł czas na sadzenie drzew.

Prezydent zabrał się do tego z wielkim zapałem, jednak na drodze głowy państwa stanęła mocno gliniasta ziemia i był zmuszony dość mocno szarpać się podczas pracy. W sprawie pomagała mu żona Agata. Szamotanina z łopatą trochę jednak trwała.

Andrzej Duda postanowił posadzić drzewo. Prezydent nie miał lekko, niezły opór stawiała ziemia!

Posadzenie nowych drzew naprawdę nie należy do łatwych czynności, o czym doskonale przekona się niedawno prezydent Andrzej Duda, który wybrał się wraz z żoną, Agatą Dudą do nadleśnictwa Lipusz, gdzie zainaugurował tegoroczną edycję kampanii #SadziMY.

Zadanie nie należało do łatwych, gdyż prezydent dość długo siłował się z łopatą. Wszyscy zostało nagrane, a prezydentowa Agata Duda była wyraźnie zakłopotana całą sytuacją.

Filmik zdobywa spore zasięgi w Internecie, trafiło również na Twittera, gdzie często złośliwie komentują go internauci. Widać, że Andrzej Duda miał spore problemy z wbiciem łopaty w ziemię. Jednak winą trzeba tu obarczyć naprawdę twardą i gliniastą ziemię, co sprawiłoby kłopot niemal wszystkim mało doświadczonym w pracach ogrodowych osobom.

Jednak nie to wzbudziło spory sprzeciw, a fakt, że na ekologiczną akcję Andrzej Duda przybył średnio ekologicznym środkiem transportu, bo helikopterem.

– Las to nasze wspólne dobro, niezbędny czynnik równowagi ekologicznej, czystsze powietrze. Las jest miejscem, gdzie możemy uciec od miejskiego zgiełku, o czym wielu z nas przekonało się w czasie pandemii – mówiła wtedy Agata Kornhauser-Duda.

Jak przypomina Fakt, sytuacja miała miejsce w Nadleśnictwie Lipusz 18 września, gdy miało miejsce głosowanie nad ustawą o ochronie zwierząt.

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE