Okazuje się, że fakt, iż Andrzej Duda zgodnie z konstytucją jest zwierzchnikiem sił zbrojnych nie ma znaczenia. Kinga Duda miała zostać naprawdę poniżona i to nie przez młodego żołnierza, ale doświadczonego pułkownika. To musiało być naprawdę nieprzyjemnie, a mocno dostało się również Pierwszej Damie. Wojskowy nie miał litości, jak prezydent się do tego odniesie?

To musi być naprawdę nieprzyjemne dla ukochanych kobiet Andrzeja Dudy, które od pewnego czasu muszą zmagać się nieustannie z krytyką.

Jeśli dla prezydenta nie jest wielkim problemem ścieranie się światopoglądowe z przeciwnikami, bo jest to nieuchronnie wpisane w jego pracę to niezwykle mocno musi boleć to, gdy na podobną, a czasem nawet i gorszą krytykę narażone są kochane osoby – żony i jedyna córka.

Czy Andrzej Duda nie daruje tych słów znanemu wojskowemu?

Doświadczony pułkownik mocno o Kindze Dudzie i Pierwszej Damie! Tego już za wiele, jak zareaguje Andrzej Duda?

Chodzi o Adama Mazgułę, żołnierz Wojska Polskiego, który niegdyś dowodził jednostką pierwszej kolejności użycia w WP, a także był oficerem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku.

Wojskowy okazał się nie mieć litości i nie bawił się w dyplomację, postanawiając wprost wypalić, co myśli o prezydencie i jego rodzinie. Nie były to miłe słowa!

Adam Mazguła zdenerwował się mocno faktem, że Kinga Duda została doradcą społecznym Kancelarii Prezydenta, czyli zasadniczo własnego ojca.

Funkcja, która objęła nie będzie się jednak wiązać z żadną gratyfikacją finansową.

– W czym będzie doradzać ojcu? Przecież nic ważnego od niego nie zależy. Może będzie pilnować, aby nie zapomniał rocznicy ślubu i złożył Agacie milczącej życzenia. Może chodzi o to, by jakaś ładna laleczka stała przy Andrzeju dla ocieplenia wizerunku? – zakpił do żywego z córki prezydenta wojskowy, cytowany przez „Super Express”.

To jednak nie wszystko, Adam Mazguła poszedł o krok dalej i w swoim stylu ocenił, że Kinga Duda „niewątpliwie może wpisać sobie w życiorys, że doradzała w okłamywaniu i zaszczuwaniu Polaków podczas partyjnej okupacji narodu”.

Andrzej Duda tego nie daruje?

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE