25 lat – tyle czasu zabrało dowiedzenie, że Tomasz Komenda odsiaduje wyrok za innego człowieka. Mężczyzna został wiele lat temu oskarżony o popełnienie zbrodni, której autorem był ktoś inny.

Za brutalny atak o podłożu seksualnym i morderstwo nastolatki, którego nie popełnił trafił za kratki na 25 lat. W więzieniu spędził dokładnie 6540 dni i finalnie prawnikom udało się udowodnić niewinność mężczyzny. Jego historia stała się kanwą najnowszego filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Podczas premiery filmu w Warszawie miało miejsce niesamowite wydarzenie! Tomasz Komenda postanowił zrobić wielki krok i na Sali kinowej oświadczył się swojej partnerce. To jednak nie wszystko – wszystkim zgromadzonym i później dziennikarzom zdradził, że właśnie spełnia się jego największe marzenie – zostanie ojcem!

Szczęśliwy finał trwającego dwie dekady dramatu. Tomasz Komenda nareszcie zaznał szczęścia!

Tomasz Komenda podczas premiery widocznie nie posiadał się ze szczęścia i zaskoczył swoją ukochaną Annę Walter. Tomasz Komenda, obecny podczas premiery filmu o swojej historii wstał i poprosił swoją partnerkę o rękę. 44-letni niesłusznie skazany za zbrodnie, których nie popełnił 44-letni mężczyzna zdradził również, że już wkrótce zostanie tatą!

– Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz – stwierdził przed projekcją filmu w rozmowie z Wirtualną Polską, cytowany przez Fakt.

W poświęconym mu specjalnym odcinku UWAGA TVN w czerwcu 2020 roku Tomasz Komenda zdradził, że Annę poznał przez serwis randkowy, a poznawanie przez niego kobiet nie należało do łatwych zadań, gdyż wszystkie patrzyły na niego jak „tego Tomasza Komendę”, a nie zwyczajnego człowieka, który szuka miłości.

Partnerka Tomasza Komendy również nie miała łatwego życia, były partner stosował przemoc fizyczną, a sama wychowuje dwoje dzieci.

Teraz jednak oboje cieszą się swoim szczęściem, choć ich historia miłosna zaczęła się dość nietypowo – zaiskrzyło dopiero wtedy, gdy przypadkowo spotkali się na ulicy.

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ