Jakub Kornhauser raczej unika rozgłosu i rzadko wypowiada się w mediach, mimo pochodzenia z niezwykle znanej rodziny.

Syn poety Juliana Kornahusera i brat Agaty Kornhauser-Dudy, Pierwszej Damy skupia się na co dzień na pracy artystycznej, lecz tym razem postanowił wyjątkowo zabrać głos. Jego niezwykle osobisty wywiad może całkowicie zaskoczyć nie tylko Polaków, ale i jego siostrę. Głównym tematem rozmowy był jednak teść prezydenta.

Jakub Korhauser szczerze w wywiadzie o swojej rodzinie, aż trudno uwierzyć. Agata Duda będzie zaskoczona

Rodzeństwo najwyraźniej zgadza się co do tego, że jak najmniejsza obecność w mediach to duża zaleta, a niezajmujący się polityką, a działalnością artystyczną brat Pierwszej Damy unika rozgłosu od dawna. Tym razem postanowił jednak powiedzieć o sekretach rodziny Kornhaiuserów. Tego o ojcu prezydentowej nie wiedział nikt.

Jakub Kornhauser postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądało jego dzieciństwo. Takich informacji, które trafiły do mediów nie spodziewał się nikt.

– Gdy byłem mały, tata zabierał mnie na wycieczki, on jechał na gigantycznej damce sprowadzonej z Indii. Bolała go pupa od twardego siodełka, podkładał sobie jaśka. Gdy spotykał znajomych, próbował go ukryć, było mu głupio - opowiedział szczerze brat Agaty Dudy o ich ojcu w "Tygodniku Powszechnym", cytowany przez Pikio.

To coś zupełnie innego niż dotychczasowy wizerunek poważnego poety, Juliana Kornhausera, do którego się przyzwyczailiśmy. Dla niektórych może to być sporym szokiem.

Co ciekawe, okazuje się, że Jakub Kornhauser jest również rozczarowany sposobem sprawowania urzędu prezydenta przez swojego szwagra. Jak przypomina „Super Express”, bez ogródek stwierdził, że nie oddał na niego głosu w wyborach.

Jak informował portal "Życie": POLSKA MUZYKA ZYSKA NOWĄ GWIAZDĘ, KIM JEST SENSACYJNY ZWYCIĘZCA OPOLSKICH DEBIUTÓW? PRAWIE WYGRAŁ KIEDYŚ „MAM TALENT”, WALCZY O MARZENIA MIMO CHOROBY

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: CO ZE ZMIANĄ PATRYCJI Z „PROJEKTU LADY” W DAMĘ? NIE TAKICH REZULTATÓW SPODZIEWALI SIĘ WIDZOWIE I JURORKI PROGRAMU, CO DZIEJE SIĘ Z UCZESTNICZKĄ