Znany jasnowidz z Człuchowa miał właśnie wizję, w której ukazała się mu aura w trakcie zimy 2020/2021. Wiele osób będzie zaskoczonych, nie tego się spodziewali.

Trzeba przyznać, że tegoroczne lato nie rozpieszczało nas temperaturami, ani tym bardziej upałami, a jesień już za pasem. Wiele osób myśli już o zimie i o tym, czy czekają nas siarczyste mrozy i opady śniegu niemal codziennie, czy jednak aura będzie do złudzenia przypominać tę, która była naszym udziałem w trakcie poprzednich zim.

W tej sprawie wątpliwości zamierza rozwiać Krzysztof Jackowski, który miał właśnie wizję dotyczącą pogody w trakcie zbliżającej się zimy. Co nas czeka?

Krzyszotf Jackowski na YouTube zdradził, jaka będzie pogoda zimą 2020! Wiele osób nie będzie zadowolonych

W trakcie wejść na żywo na prowadzonym przez Krzysztofa Jackowskiego kanale na YouTube padło pytanie o pogodę podczas zbliżającej się zimy. Krzysztof Jackowski miał niedawno wizję na ten temat i postanowił uchylić rąbka tajemnicy w tej kwestii.

– Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie. Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna – stwierdził bez ogródek Jackowski na YouTube, cytowany przez „Super Express”.

Wiele osób może przeżyć rozczarowanie, licząc na śnieżną i mroźną zimę. Jednak do podobnej aury, jakiej byliśmy świadkami w poprzednich latach trzeba będzie już przyzwyczaić.

Jak informował portal "Życie": RESORT ZDROWIA PODAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE O STREFACH Z OBOSTRZENIAMI. JEST NOWA DECYZJA, WIADOMO, KTÓRE POWIATY BĘDĄ ŻÓŁTE I CZERWONE

Przypomnij sobie: SENIORZY MOGĄ ZYSKAĆ SPORO DODATKOWYCH PIENIĘDZY, JEDNAK POD PEWNYMI WARUNKAMI! TO NAPRAWDĘ KORZYSTANE ROZWIĄZANIA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW

Portal "Życie" pisał również: CZY TO KONIEC Z TAKĄ FORMĄ 500 PLUS JAK DOTYCHCZAS? POJAWIŁ SIĘ INNY POMYSŁ, POLACY WOLĄ ZMIANĘ ZASAD W PRZYZNAWANIU ŚWIADCZENIA