Wielki żywioł zaatakował z niesamowitą mocą i mało brakowało, a mogłoby się to skończyć naprawdę źle! Szalejąca wichura przyczyniła się do poderwania budynku, gdzie znajdował się mężczyzna! Region przeszedł wiele szkół, strażacy ruszyli na pomoc mieszkańcom. Nagranie, które trafiło do Internetu jest przerażające. Oby nigdy nikt nie musiał przeżywać czegoś tak strasznego!

Wiatr nie miał litości dla niewielkiego budynku, który porwał w powietrze! Co najgorsze – w środku znajdował się mężczyzna! Sytuacja mogła skończyć się naprawdę tragicznie! Mocne wiatry i nawałnica, które nawiedziły region sprawiły, że strażacy mieli wiele roboty. Ogromne straty po dynamicznym wieczorze.

Nagranie, na którym wichura porywa budynek gospodarczy trafiło do sieci. To szokujące, do czego doszło!

Zdarzenie miało miejsce w środę 26 sierpnia i doszło do niego na ziemi łódzkiej, gdzie przeszły mocne wichury z towarzyszącymi nawałnicami. Straż pożarna musiała wyjeżdżać na akcje aż 900 razy! Choć szkody nie są ogromne to wielu mieszkańców będzie musiało poważnie naprawiać dachy w swoich domach i budynkach gospodarczych.

– Silny wiatr i burze nie spowodowały żadnych poważnych szkód, bo większość zgłoszeń dotyczy wiatrołomów, a jedynie kilka częściowo uszkodzonych dachów. Mimo to - ze względu na liczbę zdarzeń, które od wczorajszego popołudnia zanotowaliśmy – strażacy mieli dużo do zrobienia – mówił w czwartek dyżurny Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Łodzi, cytowany przez Pikio.

Jednak nagranie, które trafiło do sieci zmroziło krew w żyłach internautów. Przechodząca przez Zgierz wichura poderwała blaszany garaż. W środku znajdował się mężczyzna.

Mieszkaniec przeżył chwile grozy. Sebastian Gonera mówił później reporterom Polsat News, że stanął na listwie, a domek sam zaczął się podnosić. Wiatr przewrócił mężczyznę i porwał wszystko, co znajdowało się na podwórzu.

Wszystko znalazło się na nagraniu, które trafiło do Internetu. To naprawdę przerażające!

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA