Polska znajdzie się w potrzasku, a w całej sytuacji znajdą się Stany Zjednoczone? Taką, dość przerażającą wizję wysnuł Krzysztof Jackowski, który od lat uważany jest za najważniejszego polskiego jasnowidza.

57-letni jasnowidz z Człuchowa słynie nie tylko z wyjątkowego daru do odszukiwania zaginionych osób, w czym wydatnie pomaga policji i zwykłym Polakom, ale również snuje interesujące wizje dotyczące przyszłości naszego kraju i świata.

Ta, którą przedstawił niedawno nie napawa jednak optymizmem. Co się stanie na arenie międzynarodowej, przez co Polska znajdzie się w nieciekawym położeniu?

Krzysztof Jackowski z nową wizją o przyszłości Polski. Sytuacja wymknie się spod kontroli, w tle USA

Na kanale YouTube prowadzonym przez Krzysztofa Jackowskiego znalazł się najnowszy film, w którym jasnowidz roztacza dość nieciekawą wizję najbliżej dla Polski przyszłości.

Sytuacja związana z losami politycznymi i militarnymi Europy i świata nie będą dla Polski korzystne, mam stać się popychadłem Stanów Zjednoczonych?

– W zdarzeniach, które mogą nastąpić, Polska będzie ważnym punktem dla m.in. Stanów Zjednoczonych, co właściwie jest już przygotowane. Zaczniemy zauważać, powiedzmy, we wrześniu, w październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania, głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowskie, działania, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. Czuję to, i mówię to stanowczo, to może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli – przekonuje Krzysztof Jackowski, cytowany przez Radio Zet.

Krzysztof Jackowski sugeruje również, że politycy w Polsce doskonale wiedzą, co się świeci, zatem odejście szefa MSZ było do przewidzenia.

Możliwe, że Krzysztof Jackowski ma rację?

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA