Lech Wałęsa od wielu lat raczej unika publicznych wypowiedzi, które nie są wcześniej przemyślane i starannie dobiera słowa. Mimo, że jest dość otwarty, jeśli chodzi o dzielenie się swoim życiem, w tym prywatnym z internautami to niezbyt pochlebne sytuacje zachowuje dla siebie. Zdecydowanie wolałby, aby zdarzenie, które miało miejsce w jego rodzinnym Popowie kilka lat temu zostało przemilczane. Krępujące fakty trafiły jednak do mediów. Dlaczego mieszkańcy Popowa obrzucili pomidorami byłego prezydenta?

Sekret Lecha Wałęsy wyszedł na jaw, prezydent nie został pewnego razu ciepło przyjęty przez mieszkańców rodzinnego miasta. O co poszło?

Lech Wałęsa wolałby, aby świat nie dowiedział się o tej żenującej sytuacji!

Zgodnie z doniesieniami „Faktu”, cytowanymi przez Pikio, niesamowicie przykra sytuacja z Lechem Wałęsą w roli głównej miała miejsce kilka lat temu w rodzinnym Popowie. Wieś położona w województwie kujawsko-pomorskim nie przyjęła ciepło pewnego razu odwiedzającego rodzinne strony Lecha Wałęsy! Dlaczego? Mieszkancy Popowa obrzucili prezydenta pomidorami po aferze z „TW Bolek”.

- Po tym, jak wyszła sprawa z „Bolkiem”, gdy przyjechał do Popowa, ludzie obrzucili go pomidorami. W wyborach prezydenckich miał najniższą frekwencję w swojej rodzinnej wsi – wyjaśniła „Faktowi” pani Teresa, sąsiadka Lecha Wałęsy.

Co ciekawe, Lech Wałęsa miał również w zwyczaju ucierać nosa funkcjonariuszom Służby Bezpieczeństwa w okresie PRL, którzy nieustannie go śledzili. Pojawili się nawet na pogrzebie jego matki.

– Przyjechał tutaj jako działacz. Miał wielką obstawę. Za komuny przez kilka miesięcy mieszkał tu u księdza i na każdym skrzyżowaniu pilnowała go ubecja. A on się z nimi zabawiał i im uciekał – przypomniała sobie w rozmowie z „Faktem” mieszkanka Popowa, pani Jolanta.

fot. YouTube

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA