Mąż zaginionej Marty Krajewskiej z Warszawy jest zrozpaczony, od nocy z 8 na 9 sierpnia nie może odnaleźć ukochanej żony. Nie wiadomo, gdzie kobieta zniknęła . Mężczyzna wysłał do redakcji portalu „Warszawa w pigułce” zdjęcie kobiety z ogromną prośbą o pomoc w ustaleniu jej obecnego miejsca pobytu lub okoliczności jej zaginięcia.

Potrzebne są jakiekolwiek informacje związane z warszawianką. Wszelkie dane najlepiej powinny trafić na policję lub bezpośrednio do mężczyzny, który zgłosił zaginięcie żony.

Zaginęła Marta Krajewska. Kobiety nigdzie nie ma od nocy z8 na 9 sierpnia, zrozpaczony mąż prosi o pomoc

Kobieta miała wyjść z domu w nocy i nie wrócić z powrotem. Mąż kobiety poprosił o pomoc policję, która przyjęła zgłoszenie.

Zaapelował jednak do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat kobiety bądź okoliczności jej zniknięcia, aby przekazali informacje policji lub jemu samemu.

Żona mężczyzny, Marta Krajewska miała wyjść z domu w Zielonce pod Warszawą w nocy z 8 na 9 sierpnia. Zgodnie z informacjami podanymi przez portal „Warszawa w pigułce” kobieta miała na sobie czarne spodnie i bluzę.

Mąż kobiety poprosił wszystkich, którzy chcieliby pomóc w poszukiwaniach, aby zjawili się w okolicy ulic Czereśniowej i Letniskowej, gdyż w tych miejscach trwają wzmożone poszukiwania kobiety.

+- Jeśli widziałeś ją to odezwij się koniecznie do mnie w komentarzu lub prywatnie, bądź na policję. Ubrana była w czarne spodnie i czarną bluzę z kapturem. W komentarzach i wiadomościach proszę tylko o informacje. [...] Na wszystkie inne pytania będzie czas. Proszę. Z Bogiem – napisał w imieniu męża kobiety portal „Warszawa w Pigułce”.

PILNE! Udostępniajcie i pomóżcie

Posted by Warszawa w Pigułce on Sunday, August 9, 2020

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Przypomnij sobie: SANEPID PILNIE POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY, MOGĄ BYĆ ZARAŻENI. W NABOŻEŃSTWIE BRAŁA UDZIAŁ OSOBA Z KORONAWIRUSEM

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, POSIADACZE PRAWA JAZDY NIE UNIKNĄ PEWNEGO OBOWIĄZKU. ZAPŁATA BĘDZIE OBLIGATORYJNA