Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest dziś edukacja. Właśnie dlatego postanowił zadbać o nią nawet w wakacje!

Nie da się ukryć, że moment, w którym Donald Tusk wyjechał do Brukseli, by tam zacząć międzynarodową karierę polityczną był jedną z najtrudniejszych chwil w jego życiu. Cała Polska wie bowiem o jego niesamowitym przywiązaniu do dzieci, a szczególnie do wnuków.

Pojawienie się córki Kasi Tusk było w jego życiu potężnym wydarzeniem, o którym prasa rozpisywała się tygodniami.

Dzieci syna Donalda Tuska są oczywiście równie ważne i właśnie dlatego polityk postanowił troszczyć się o ich edukację w specjalny sposób. Nawet w wakacje nie ma wolnego, natomiast obecnemu przewodniczącemu Partii Ludowej udało się połączyć przyjemne z pożytecznym – ułożył z chłopcami edukacyjne puzzle. Jaki temat wszedł na tapet? Geografia!

Donald Tusk układa puzzle z dawno niewidzianymi wnukami. Każda chwila z nimi jest dla polityka na wagę złota!

Pandemia zatrzymała Donalda Tuska daleko od rodziny. Przez zamknięcie granic i ograniczenia w przemieszczaniu się po Europie były premier musiał zostać poza Polską równe 100 dni. Jego powrót do kraju był rodzinnym świętem, a ukochanego dziadka z laurkami i uściskami czekały wnuki.

Obecnie Donald Tusk poświęca niemal każdą chwilę rodzinie i bliskim. Spacery z maleńką córką Kasi Tusk czy szaleństwa na boisku z dwoma starszymi wnukami to dla niego wyczekana codzienność.

fot. Instagram @donaldtusk

Właśnie z synami Michała Tuska spędza teraz jak najwięcej czasu, którym z ochotą dzieli się w mediach społecznościowych. Rola dziadka dla byłego premiera jest chyba najważniejsza i dba o sposób w jaki wnuki spędzają z nim czas.

Dlatego właśnie postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i wdrożył ukochanym wnukom wiedzę z geografii. Mapa świata zagościła w domu Tusków na stałe – w postaci specjalnych edukacyjnych puzzli.

+- Geopolityka jest naprawdę skomplikowana - stwierdził pod zdjęciem Donald Tusk, cytowany przez Pudelek.

Wnukowie Donalda Tuska poznają kontynenty i państwa, a internauci chwalą postępowanie byłego premiera.

+- Piękne zdjęcie, cudne. To przyszłość lepszego i piękniejszego świata – czytamy w komentarzach.

fot. Instagram @donaldtusk

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Przypomnij sobie: SANEPID PILNIE POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY, MOGĄ BYĆ ZARAŻENI. W NABOŻEŃSTWIE BRAŁA UDZIAŁ OSOBA Z KORONAWIRUSEM

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, POSIADACZE PRAWA JAZDY NIE UNIKNĄ PEWNEGO OBOWIĄZKU. ZAPŁATA BĘDZIE OBLIGATORYJNA