To, co spotkało Pawła Kukiza w jego posiadłości mrozi krew w żyłach, niestety zmartwiony sytuacją polityk nie mógł zrobić nic, było za późno. To wielki dramat! Co się stało? Wielka tragedia polityka, który apeluje o to, by nareszcie zwrócić uwagę na wielki problem, który będzie toczył cały świat, jeśli nie podejmiemy poważnych kroków w celu zahamowania tego dramatycznego procesu!

Paweł Kukiz z mocnym apelem do wszystkich osób, polityk ma na sercu ekologię. Spotkała go wielka tragedia, nie zdążył jej zapobiec

Niewiele osób wie o tym, że aktywny polityk i doskonale znany ze swojej twórczości muzyk ma niesamowitą pasję, która ma zbawienny wpływ na środowisko. Właśnie tu spotkała go sytuacja, której kompletnie się nie spodziewał.

Paweł Kukiz jest pszczelarzem i na terenie swojej posiadłości ma niewielką, liczącą cztery ule pasiekę. Właśnie w jego niewielkiej pszczelej społeczności doszło do tragedii. Nie da się ukryć, że prognoza dla świata jest fatalnie – jeśli pszczoły i owady zapylające wyginą, czeka nas maksymalnie 10 lat jako ludzkości. Zwyczajnie nie będzie, co jeść!

Polityk jest zdruzgotany tym, co się wydarzyło i postanowił wystosować ważny apel do wszystkich!

fot. Pxfuel

– To są martwe pszczoły. Jedna z czterech posiadanych przeze mnie pszczelich rodzin. Najlepsza. Ogromnie pracowita. Całkowicie wyginęły jednego dnia zatrute chemią – napisał zrozpaczony i wściekły Paweł Kukiz na Facebooku, przywoływany przez Lelum.

Okazuje się, ze właśnie opryski pól i sadów czynione w godzinach wylotu pszczół z ula w poszukiwaniu pożywienia działają zabójczo na te owady niemal na wagę złota. Mimo informowania rolników i sadowników o tym, by nawozić w innych godzinach, np. wieczorem często apele trafiają kulą w płot.

Paweł Kukiz postanowił powiedzieć wprost, co myśli o tej sytuacji.

– Tyle się mówi o tym, by opryski robić po 20., kiedy pszczółki są już w ulu. Ja rozumiem, że mamy plagę komarów, że gryzą, że swędzi, ale błagam, sami na świecie nie jesteśmy a jeśli pszczół braknie to i nas nie będzie — tłumaczył na Facebooku rozżalony Paweł Kukiz.

Internauci poparli Pawła Kukiza. Warto pamiętać, że pszczoły to nie tylko miód i wszelkie produkty bartnicze jak pyłek pszczeli, pierzga czy propolis, ale życie na ziemi!

Ważny apel!

Posted by KUKIZ15 on Tuesday, July 28, 2020

Jak informował portal "Życie": KATARZYNA DOWBOR POSTANOWIŁA PODAROWAĆ DRUGIE ŻYCIE RODZINIE, KTÓREJ DOM UCIERPIAŁ W POŻARZE. ZROBI WSZYSTKO, ABY DOPIĄĆ SWEGO

Przypomnij sobie: OJCIEC MEGHAN MARKLE ODMÓWIŁ JEJ W NAJWAŻNIEJSZYM DNIU JEJ ŻYCIA. BYŁ NIEUGIĘTY, NIE ZROBIŁ TEGO, MIMO BŁAGAŃ CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: ROŚNIE LISTA OSÓB, KTÓRE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z TVP LUB ODESZŁY Z PRACY W STACJI. MARCELINA ZAWADZKA NIE JEST JEDYNA, TO WIELKA GRUPA